70. Latvijas Sporta spēles peldēšanā

Rīt un parīt, 7.-8. aprīlī, Jelgavā norisināsies 70. Latvijas Sporta spēles peldēšanā, kurā pulcēsies sportisti, kas jaunāki par 20 gadiem, lai cīnītos par labākās komandas titulu, kā arī uzvarām individuālajā vērtējumā.

Sacensību divu dienu programmā tiks noskaidroti uzvarētāji 50m, 100m, 200m un 400m br./st. peldējumos, 100m un 200m brasā, tauriņstilā un peldējumos uz muguras, kā arī 200m un 400m kompleksajos peldējumos. Tāpat sacensību dalībnieki cīnīsies par medaļām 4x50m br./st. un kombinētajā stafetē. Kā jau tradicionāli lielākais dalībnieku skaits būs vērojams tieši sprinta distancēs – 50m br./st. peldējumos startēs 106 zēni un 86 meitenes.

Cīņa par uzvarām šogad solās būt īpaši spraiga, jo dalībai sacensībās ir piereģistrējies rekordliels dalībnieku skaits – uz starta blokiem kāps vairāk kā 400 jauno sportistu, tai skaitā Latvijas rekordiste Dana Kolidzeja un virkne Baltijas valstu čempionāta uzvarētāju un medaļnieku – Arina Baikova, Ieva Maļuka, Jānis Vitauts Siliņš, Artjoms Mačehins, Artūrs Markovs, u.c.

Aicinot sportot godīgi un tīri, nelietojot sportā aizliegtas vielas, 10. aprīlī virknē pasaules valstu tiek atzīmēta DIENA PAR TĪRU SPORTU un arī Latvijā nedēļā no 3. līdz 9. aprīlim šai dienai par godu notiks pasākumi antidopinga veicināšanai, tāpēc sacensību laikā, 7. aprīlī ar savu stendu piedalīsies Antidopinga nodaļa, sniedzot izglītojošu un noderīgu informāciju par tīru un godīgu cīņu sportā.

Sacensību norise

Vieta: LLU peldbaseins, Raiņa iela 1, Jelgava

Sākums: 07. aprīlī plkst. 16:00, 08. aprīlī plkst. 12:00 (iesildīšanās 45min pirms starta)

Sacensību tehniskā informācija

Sacensību rezultāti tiešsaistē

QR Code Business Card