Aicina pievienoties darbam ar ūdenspolo komandu

Latvijas Ūdenspolo federācija aicina pievienoties komandai bērnu peldēšanas treneri, lai kopīgi attīstītu bērnu peldēšanas prasmes un ūdenspolo komandas Latvijā.

2016. gadā esam izveidojuši jaunu ūdenspolo komandu bērniem no 10 līdz 13 gadiem. Komandā ir bērni ar atšķirīgām peldētprasmēm. Lai ūdenspolo treniņi būtu rezultatīvāki, vēlamies katram bērnam dot to, kas viņam tajā brīdī ir visvairāk nepieciešams. Tāpēc aicinām mūsu komandā bērnu peldēšanas treneri, kurš kopā ar ūdenspolo treneriem attīstīs bērnu peldētprasmes, sagatavos jaunus sportistus nodarbībām ar bumbām, spēlēm.
Esam ieinteresēti ilgtermiņa sadarbība un trenera attīstībā, lai turpmākajās sezonās treneris spētu uzņemties patstāvīgu darbu ar nākamajām bērnu ūdenspolo komandām.
Šobrīd bērni trenējas 2x nedēļā Ķīpsalas peldbaseinā Rīgā, otrdienās no plkst. 20:15 līdz 22:15 un svētdienās no plkst. 19:00 līdz 21:30.
Par sadarbības detaļām lūdzam sazināties ar Latvijas Ūdenspolo federācijas valdes locekli Mihailu Galuška (mihails.galuska@waterpolo.lv, +371 29137360) vai ar peldēšanas kluba “Panākums” vadītāju Andreju Broku (andrejs.broks@inbox.lv, +371 29156444).
Vairāk informācijas par ūdenspolo Latvijā www.waterpolo.lv
QR Code Business Card