Aicina uz starptautiskām sacensībām “Riga Amber Cup 2017”

Biedrība “”HANDICAP” vecmeistaru un invalīdu peldēšanas klubs” sadarbībā ar Latvijas Peldēšanas federāciju aicina uz IX Baltijas valstu atklāto čempionātu peldēšanā vecmeistariem “The Riga Amber Cup 2017”.

Sacensību mērķis ir noskaidrot Baltijas reģiona labākās vecmeistaru kustības komandas un peldētājus, un paredzams, ka tajās pulcēsies peldēšanas sporta entuziasti ne vien no Baltijas valstīm, bet arī no Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Somijas, Zviedrijas, Luksemburgas un citām valstīm. 2017.gada sacensību programmā pirmo reizi  ir iekļautas arī distances pieaugušajiem tautas amatieru klasē – peldēšanas cienītājiem, kas nav aktīvi piedalījušies peldēšanas sacensībās un kas vēlas pārbaudīt savas spējas sacensību atmosfērā.

Īpašs jaunums ir arī LPF komandas plānotā dalība šajās sacensībās – LPF valde aicina trenerus būt aktīvus un piedalīties šajā pasākumā zem vienota LPF komandas vārda. Dalības maksas un licenču maksu par LPF komandas sastāvā iekļautajiem dalībniekiem segs LPF. Proti – treneriem par dalību sacensībās nebūs jāmaksā. LPF komandā aicināts pievienoties ikviens peldēšanas treneris, kuram nav aktīvas sportista licences.

Sīkāka informācija par sacensībām pasākuma mājas lapā: www.rigaambercup.lv

Sacensības notiks 11.-12. februārī BJBS „Rīga” sporta kompleksa „Daugavas sporta nams” (Kr. Barona iela 107, Rīga, Latvija) 25m, 6 celiņu peldbaseinā ar OMEGA Ares 21 elektronisko laika fiksēšanas sistēmu.

 

QR Code Business Card