Aicinām piedalīties pludmales spēļu peldēšanas sacensībās

Rīgas svētkos 17. un 18. augustā Lucavsalā un Ķīpsalas pludmalē risināsies BeActive Pludmales spēles – ikvienam, kas vēlas piedzīvot fiziskās aktivitātes mūsdienīgā pludmalē un uz ūdens. Svētku programmā ir iekļautas arī peldēšanas atklātā ūdenī sacensības.

Peldēšanas sacensības notiks š.g. 17. augustā Lucavsalas atpūtas parkā, kur ikviens peldēšanas sporta cienītājs varēs piedalīties kādā no trim distancēm – 200m, 700m un 3000m peldējumā.  Sacensību mērķis ir veicināt un popularizēt visu vecumu peldētāju, peldēšanas sporta atbalstītāju un veselīga dzīvesveida piekritēju fiziskās aktivitātes, atpūtas pie ūdens, veselības uzlabošanas un pieredzes apmaiņas iespējas, kā arī noteikt ātrākos peldētājus atklātā ūdenī.

Piedaloties sacensībās, katram peldētājam ir jāizmanto personalizētā peldcepure, kas tiek izsniegta reģistrējoties sacensībām. Ja peldētājs izmanto vairāk nekā vienu peldcepuri, sacensību peldcepure ir jāvelk virspusē. Peldētājam tiks piešķirts viņa sacensību numurs, kas tiks uzzīmēts uz rokas.

Plašāka informācija par sacensībām, kā arī reģistrācijas iespējas ir pieejama sacensību nolikumā

Svētku mājaslapa: www.pludmalesspeles.lsfp.lv

QR Code Business Card