Aicinām sportistus uz tikšanos ar OS medaļnieci Vandenbergu

LPF, sadarbībā ar Baltijas-Amerikas Brīvības fondu, š.g. 29.septembrī aicina sportistus uz tikšanos ar Olimpisko spēļu un pasaules čempionātu medaļnieci Kimberliju Vandenbergu (ASV).

Tikšanās laikā olimpiskā medaļniece ne vien dalīsies ar savu pieredzi, bet arī iepazīstinās ar dažādām prāta treniņu un pašmotiviācijas metodēm, kas sacensību laikā palīdz saglabāt psiholoģisko stabilitāti un sasniegt savus labākos rezultātus. Tāpat semināra laikā tiks pārrunātas citas tēmas.

savas dzīves plānošanu, atvēlot laiku gan treniņiem, gan skolai, motivāciju un mērķtiecību sportisko mērķu sasniegšanai, kā arī citām tēmām.

Seminārs notiks Bellevue Park hotel telpās (Slokas ielā 1, Rīgā) plkst. 11:00-14:00. Dalībnieku reģistrācija no plkst. 10:30. Dalība seminārā ir bez maksas!

Pieteikšanās elektroniski – info@swimming.lv

K. Vandenberga ir 2007.gada FINA pasaules čempionāta sudraba medaļas ieguvēja 200m tauriņstila peldējumā, savukārt 2008.gada Olimpiskajās spēlēs sportiste ASV komandas sastāvā izcīnīja bronzas medaļu 4x200m br./st. stafetē. Šobrīd K. Vandenberga ir rakstniece, peldēšanas kursu vadītāja un jauno peldētāju mentore. Viņa ir apceļojusi pasauli, uzstājoties ar motivējošām runām un peldēšanas semināriem tai skaitā ASV, Āzijā, Eiropā, Austrālijā un Dienvidamerikā.

Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds darbojas Baltijas valstīs kopš 2010. gada rudens. Fonda misija ir stiprināt saikni starp ASV un Igauniju, Latviju un Lietuvu, īstenojot izglītības un apmaiņas programmas, kas vērstas uz ekonomisko izaugsmi un demokrātisko procesu attīstību.

QR Code Business Card