Alīna Sotņikova labo Latvijas rekordu

15.-16.aprīlī Jelgavā notikušajās 64.skolēnu sporta spēlēs peldēšanā Alīna Sotņikova (tr. G. Jakubovskis) uzstādīja jaunu Latvijas rekordu, veicot 100 metru peldējumu uz muguras vienā minūtē un 3.66 sekundēs (1:03.66).

Sporta kluba Delfīns audzēkne Gabrielai Ņikitinai (tr. V. Maslovskis) piederošo rekordu laboja par 0.41 sekundi un atkārtoti ierakstīja savu vārdu Latvijas rekordistu sarakstā iepretim šai distancei. Zīmīgi, ka iepriekšējais rekords 100m uz muguras tika uzstādīts sacenšoties abām sportistēm un tolaik, uzvarot ar rezultātu 1:04.07, G. Ņikitinai izdevās labot tieši A. Sotņikovas labāko veikumu. Šajā nedēļas nogalē G. Ņikitina nestartēja.

Peldēšanas komandu kopvērtējumā ar 499 punktiem pirmo vietu izcīnīja Jelgavas specializētās peldēšanas skolas pirmā komanda, kas aiz sevis atstāja Rīdzenes – Ziepniekkalna (483p.) un SK Delfīns (422p.) pirmās komandas.

Skolēnu sporta spēles peldēšanā ir Latvijas skolēnu sporta meistarsacīkstes, kurās startēja 1992.gadā dzimuši un jaunāki sportisti no 14 sporta skolām un klubiem.

Sacensību rezultāti pieejami šeit

Latvijas Peldēšanas federācija sveic Alīnu Sotņikovu un viņas treneri Germanu Jakubovski ar uzstādīto augstvērtīgo rezultātu un jauno rekordu.

 

QR Code Business Card