Antidopinga seminārs treneriem un sportistiem

Latvijas Peldēšanas federācija informē, ka, sadarbībā ar Valsts Sporta medicīnas centra Antidopinga nodaļu, š.g. 08.novembrī plkst. 13:00 Daugavas SN (Kr. Barona iela 107) telpās notiks izglītojošs antidopinga seminārs / lekcija LPF treneriem un sportistiem.

 
 

Semināra mērķis ir sniegt LPF biedriem izglītojošu un pilnvērtīgu informāciju par peldēšanas sportā aizliegto vielu sarakstu, dopinga ietekmi uz organismu, dopinga kontroles procedūrām un citiem ar šo tēmu saistītiem jautājumiem, kā arī sniegt iespēju ikvienam rast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Piedalīties šajā seminārā īpaši ir aicināti tie treneri, kuri strādā ar sporta meistara kandidātiem un sporta meistariem, kā arī paši sportisti. Visi semināra dalībnieki saņems sertifikātu par dalību šajā lekcijā. 

Seminārs LPF biedriem un licencētajiem sportistiem ir bez maksas, taču, lai spētu prognozēt iespējamo dalībnieku skaitu un nodrošinātu piemērotas semināra telpas, lūdzam iepriekš pieteikties pa e-pastu info@swimming.lv vai zvanot uz tālruni: 2 2840906.

Semināra aptuvenais ilgums ir divas stundas. 

 

QR Code Business Card