Apmācību seminārs pedagogiem “peldētapmācība zīdaiņiem un pirmsskolas vecuma bērniem”

Latvijas Peldēšanas federācija š.g. 30.05.-01.06. organizē trīs dienu ilgu apmācību semināru peldēšanas treneriem un vispārējās izglītības sporta pedagogiem, kuru darba pienākumi ir saistīti ar zīdaiņu un bērnu peldētapmācību izglītības iestādēs vai komercstruktūrās.

Zīdaiņu un pirmsskolas vecuma bērnu peldināšana ir viens no veidiem, kā palīdzēt bērnam būt stipram un spēcināt viņa imunitāti. Ūdens bērniņam nav nekas svešs, tā ir viņa veselīgā, dabiskā vide, kas palīdz atgūt harmonisko līdzsvara sajūtu, kādā viņš ir pavadījis pirmos deviņus savas dzīves mēnešus. Kustības, ko ūdenī bērniņš veic, stimulē refleksu attīstību vājākiem bērniem un samazina uzbudinājumu aktīvākiem, jo, kustoties ūdenī, tiek nodarbināta visa muskulatūra. Vingrinājumi ūdenī ir ļoti noderīgi mazuļa fiziskajai noslodzei un relaksācijai, kā arī tālākai attīstībai.

Tie ir tikai daži no iemesliem, kāpēc dažāda veida nodarbības ūdenī pirmsskolas vecuma bērniem un zīdaiņiem ir ļoti populāras un pieprasītas daudzviet pasaulē, tai skaitā arī Latvijā.  Tomēr darbs ar bērniem ūdenī prasa plašas zināšanas ne vien fizioloģijā, psiholoģijā un pedagoģijā, bet arī peldēšanā un peldēšanas mācīšanā.

Apmācību seminārs ir paredzēts speciālistiem, kuru darba pienākumi ir saistīti ar zīdaiņu un bērnu peldētapmācību, izglītības iestādēm un peldbaseiniem, kuri piedāvā/vēlas piedāvāt saviem apmeklētājiem peldētapmācības pakalpojumus bērniem, kā arī bērnu vecākiem, kuri meklē pareizo ceļu savu bērnu audzināšanā un tālākā attīstībā.

Lektore – Džoja Simons (Joy Simons), Austrālija

Dž. Simons ir Austrālijas peldēšanas un ūdens drošības padomes (AUSTSWIM) atzīta peldēšanas centra “Aqualification & Fitness” dibinātāja un vadītāja, peldēšanas trenere, drošības uz ūdens apmācības instruktore, kursu un apmācību vadītāja.

Simons ir izstrādājusi Austrālijā atzītu peldēšanas un drošības uz ūdens apmācības programmu, kuru ik gadu apgūst simtiem bērnu no Austrālijas. Lektore 2014.gadā ir ieguvusi apbalvojumu “Queensland AUSTSWIM Presenter of the year”, savukārt šogad izdevusi grāmatu “Sink or Swim – Water Safety and Swimming Lessons Guide for Parents”.

Apmācību seminārs norisināsies laika posmā no 30.maija līdz 01. jūnijam Elektrum olimpiskajā centrā, Grostonas ielā 6b, Rīgā.

Semināra dalībniekiem tiks izsniegts sertifikāts/apliecība par pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides programmas apguvi 24 stundu apjomā (programmu skatīt zemāk).

Dalības maksa seminārā – 150.00 EUR (Cenā iekļauti izdales materiāli, apliecība par dalību seminārā, kā arī kafijas pauzes). Reģistrēties iespējams līdz 20. maijam. Vietu skaits ierobežots

Informācija un reģistrācija:

www.swimming.lv

info@swimming.lv

tālr. 22840906

Semināra programma

1.diena (30.05.2017, 09:00-16:00) – Infant Swimming and Water Safety Lessons

09:00 – 10:20 Childhood Development

This session breaks down early childhood development into stages that are workable within infant swimming lessons.  Sets the foundation for structuring lessons.

10:40 – 12:00 Structure of Infant Swimming Lessons

This session outlines the goals of each stage of development and typical formats followed by infant swimming teachers.

13:00 – 14:20 Relationships

This session outlines the importance of relationships between parents, students and teachers.  This session will also discuss how to build these relationships and deal with typical participant problems that may arise.

14:40 – 16:00 Water Familiarisation

This topic highlights student’s needs for progression as well as activities that help students and parents familiarise themselves with aquatics; Conditioning, sensory play, submersion, floating etc.

Practical component to conclude the day: We will run through holds, formatting, and water familiarisation activities.

2. diena (31.05.2017, 09:00-16:00) – Australian Framework – Aqualification & Fitness

09:00 – 10:20 Aqualification & Fitness Programming – Infants

This session outlines the programming A&F utilise to educate infants and their parents in water safety and learn to swim activities.  An in-depth view of the levels and their skills.

10:40 – 15:00 Aqualification & Fitness Programming – 3 years and over

This session outlines the programming A&F utilise to educate students in water safety, learn to swim (school age), competitive squad and other aquatic sport development.  This session will also outline how A&F incorporate their Water Safety Campaign into their programming.and typical formats followed by infant swimming teachers.

15:00 – 16:30 Practical Component

This session will deliver tips and techniques used by A&F teachers and presenters for infant swimming lessons, school aged students learning swimming and water safety as well as activities that incorporate other aquatic sports.

3. diena (01.06.2017, 09:00-12:00) – Incorporating this information into your programing

09:00 – 09:40 Australian Framework

This session outlines the Australian Framework used to create and sustain water safety standards as well as learn to swim and competitive coaching.

09:40 – 11:00 Water Safety Education

This session outlines the water safety education provided by AUSTSWIM and Royal Life Saving Society.  We will discuss the need for aquatic education as well as delivery modes.

11:00 – 12:00 Incorporation

This final session will be an interactive workshop spent brainstorming ideas on how to incorporate Australia’s and A&F methods into your program structure and communities. Joy will provide personal support for your questions to help you manage any problems that may arise through the incorporation process

Izmitināšanas piedāvājums apmācību semināra pedagogiem “peldētapmācība zīdaiņiem un pirmsskolas vecuma bērniem” dalībniekiem

Hotel Skanste (220m no pasākuma norises vietas)
Single numurs (ar brokastīm) 27.00 EUR/nakts
Twin numurs (ar brokastīm) 38.00 EUR/nakts

 

QR Code Business Card