Ar semināru treneriem un sportistiem Rīgā viesosies OS medaļniece

Latvijas Peldēšanas federācija ar Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda atbalstu rīko īpašu semināru peldēšanas treneriem un sportistiem, kas veltīts ne vien peldēšanas tehnikas pilnveidei, bet arī augsta līmeņa sportistu mentālajai sagatavotībai un stresa noturībai treniņu procesā un sacensībās.

Š.g. 27.-29. septembrī notiekošajos semināros ar savu pieredzi un zināšanām dalīsies bijusī ASV izlases sportiste, Olimpisko spēļu bronzas medaļniece, pasaules vicečempione, peldētāju mentore un mentālo treniņu eksperte Kimberlija Vandenberga (Kimberly Vandenberg).

Projekta pirmā daļa (27.-28.septembrī) būs veltīta divām atsevišķām tēmām – 1) peldēšanas treniņu procesam, īpašu uzsveru liekot uz tauriņstilu un brīvo stilu, un 2) trenera-sportista attiecībām mācību treniņu procesā, īpaši pievēršoties sportistu motivācijai un sadarbībai ar mērķi pārvarēt dažāda rakstura neveiksmes sportā.

Savukārt 29.septembrī uz tikšanos ar Kimberliju tiks aicināti sportisti, kuriem būs iespēja gan iepazīties ar ASV peldēšanas sporta aizkulisēm, gan sportistu cīņu par vietu pasaules spēcīgākajā izlasē, psiholoģisko noturību un motivāciju, gan metodēm, kā pārvarēt vilšanos pēc neveiksmīgiem startiem, atgūt ticību saviem spēkiem un motivāciju sasniegt jaunas virsotnes.

Šobrīd K. Vandenberga ir rakstniece, peldēšanas klīniku vadītāja un jauno peldētāju mentore. Viņa ir apceļojusi pasauli, uzstājoties ar motivējošām runām un peldēšanas klīnikām tai skaitā ASV, Āzijā, Eiropā, Austrālijā un Dienvidamerikā.

Semināru norises vieta un laiki tiks precizēti līdz 15.septembrim. Plašāka informācija par reģistrāciju dalībai seminārā pieejama, sūtot e-pastu uz izglitiba@swimming.lv

Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds darbojas Baltijas valstīs kopš 2010. gada rudens. Fonda misija ir stiprināt saikni starp ASV un Igauniju, Latviju un Lietuvu, īstenojot izglītības un apmaiņas programmas, kas vērstas uz ekonomisko izaugsmi un demokrātisko procesu attīstību.

QR Code Business Card