Ar teorētisko un praktisko semināru treneriem Rīgā viesosies Hošsū treneris Arpads Petrovs

Latvijas Peldēšanas federācija informē, ka š.g. 14.-15. septembrī ar semināru peldēšanas treneriem Rīgā viesosies ungāru speciālists Arpads Petrovs.

Tālākizglītības programmas sporta speciālistiem “Elites peldētāju treniņu darba plānošana un īstenošana. Ungārijas peldēšanas sistēmas piemērs” ietvaros A. Petrovs ne vien iepazīstinās ar savām darba metodēm un pieeju treniņu procesa organizēšanā darbā ar vienu no pasaules labākajām atlētēm, olimpisko un pasaules čempioni, kā arī pasaules rekordisti Katinku Hošsū, bet arī vadīs meistarklasi ar jauno Latvijas peldētāju piedalīšanos.

Semināra dalībniekiem tiks izsniegts sertifikāts/apliecība par pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides programmas apguvi 16 stundu apjomā (programmu skatīt zemāk).

Arpads Petrovs ir Ungārijas peldēšanas kluba “Iron Swim” vecākais treneris un kopš 2018.gada vidus trenē Katinku Hošsū. 2018.gada nogalē FINA pasniedza balvu Petrovam kā gada labākajam trenerim. Iepriekš Petrovs strādāja Šveicē, kur bija ne vien valsts spēcīgāka kluba, bet arī Šveices junioru izlases galvenais treneris. Tāpat Petrovs ir strādājis par asistentu Ungārijas nacionālajā izlasē.

Seminārs tiek rīkoti ar Latvijas Sporta federāciju padomes atbalstu un līdzfinansēti no valsts budžeta līdzekļiem, tādējādi sniedzot iespēju visiem LPF juridiskajiem biedriem pieteikt vienu (1) savas sporta skolas/kluba pārstāvi bez maksas.

Pārējiem interesentiem dalības maksa ir 50.00 EUR.

Semināra darba valoda – angļu.

Semināra norises vieta un laiki tiks precizēti līdz 5.septembrim. Reģistrācija dalībai seminārā: birojs@swimming.lv

QR Code Business Card