Hošsū treneris Arpads Petrovs ar semināru Rīgā – programma

Latvijas Peldēšanas federācija informē, ka š.g. 14.-15. septembrī, Bellevue Park Hotel Rīga,  ar semināru peldēšanas treneriem viesosies ungāru speciālists Arpads Petrovs.

Tālākizglītības programmas sporta speciālistiem “Elites peldētāju treniņu darba plānošana un īstenošana. Ungārijas peldēšanas sistēmas piemērs” ietvaros A. Petrovs ne vien iepazīstinās ar savām darba metodēm un pieeju treniņu procesa organizēšanā darbā ar vienu no pasaules labākajām atlētēm, olimpisko un pasaules čempioni, kā arī pasaules rekordisti Katinku Hošsū, bet arī vadīs meistarklasi ar jauno Latvijas peldētāju piedalīšanos.

Semināra dalībniekiem tiks izsniegts sertifikāts/apliecība par pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides programmas apguvi 16 stundu apjomā (programmu skatīt zemāk).

Arpads Petrovs ir Ungārijas peldēšanas kluba “Iron Swim” vecākais treneris un kopš 2018.gada vidus trenē Katinku Hošsū. 2018.gada nogalē FINA pasniedza balvu Petrovam kā gada labākajam trenerim. Iepriekš Petrovs strādāja Šveicē, kur bija ne vien valsts spēcīgāka kluba, bet arī Šveices junioru izlases galvenais treneris. Tāpat Petrovs ir strādājis par asistentu Ungārijas nacionālajā izlasē.

Semināra darba valoda – angļu.

Semināra norises vieta – Bellevue Park Hotel Rīga (Slokas iela 1, Rīga)

Semināra sākums – 14.09.2019. pulksten 9:30

Reģistrācija ir noslēgusies!

 

Coaching Workshop Latvia
QR Code Business Card