Brīvdabas peldētājus aicina uz sacensībām Lucavsalā

Jau otro gadu pēc kārtas Rīgas svētku ietvaros Lucavsalas peldvietā norisināsies sacensības peldēšanā atklātā ūdenī “Daugavas Kauss”, kurās piedalīties aicināts ir ikviens peldēšanas cienītājs un aktīvā dzīves veida entuziasts. 

Sacensības 13. augustā sāksies jau plkst. 12:00, kad uz startu tiks aicināti īsākās, 200m, distances dalībnieki. Savukārt sacensību programmas turpinājumā dalībniekiem būs iespēja mēroties spēkiem par uzvaru dažādās vecuma grupās gan 700m peldējumā, gan krietni sarežģītākajā 3000m distancē.

Zīmīgi, ka šogad atšķirībā no iepriekšējām reizēm sacensību programmā ir iekļauts arī peldējums ar nosaukumu “viss atļauts”, kura ietvaros dalībniekiem būs iespēja startēt 3000m distancē izmantojot jebkāda veida peldēšanas palīglīdzekļus – pleznas, dēlīšus, lāpstiņas, hidrotērpus.

Skatītāji sacensības varēs vērot no Lucavsalas atpūtas parka piekrastes zonas uz Mazās Daugavas pusi.

Pieteikumi sacensībām jānosūta elektroniski uz e-pasta adresi info@swimming.lv līdz 07. augusta plkst. 24.00, norādot katra peldētāja vārdu, uzvārdu, dzimumu, pārstāvēto komandu, personas kodu un vēlamo distanci. Pieteikumiem, kas tiks saņemti pēc 07. augusta tiks piemērota dalības maksa EUR 5.00 apmērā.

Sacensības tiek rīkotas ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu, ar mērķi popularizēs peldēšanu Rīgas pilsētā un radīt jaunas iespējas lietderīgai brīvā laika pavadīšanai Rīgas iedzīvotājiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

QR Code Business Card