Dzintara kauss nonāk Rīgas Ķīpsalas kluba vecmeistaru rokās

Aizvadītās nedēļas nogalē peldēšanas vecmeistari devīto gadu pēc kārtas pulcējās Rīgā, lai cīnītos par Dzintara kausu un labāko Baltijas vecmeistaru titulu.

Šogad sacensībās piedalījās rekordliels dalībnieku skaits – vairāk kā 230 peldētāju, kas pārstāvēja 10 valstis. Pirmo reizi Baltic Amber Cup sacensībās piedalījās Luksemburgas un Zviedrijas klubu komandas. Savus spēkus pārbaudīja un pirmo sacensību pieredzi guva arī Tautas klases peldētāji.

Komandu cīņa bija spraiga, un 21 komandas konkurencē uzvaru ar 331 punktu izcīnīja Ķīpsalas peldēšanas kluba I komanda. Daudzkārtējie šo sacensību uzvarētāji U-Club komanda no Igaunijas šoreiz palika otrie (309 punkti), bet trešo vietu ar 262 punktiem izcīnīja Poseidon/Dinamo komanda no Krievijas.

Sacensībās tika uzrādīti daudz augstvērtīgi rezultāti, sasniegti personiskie un nacionālie rekordi, tai skaitā, 14 Latvijas vecmeistaru rekordi. Augstvērtīgākos rezultātus divu distanču summā uzrādīja Kaļiņingradas komandas “Pregel” pārstāve Natālija Aļeščenko (2102 punkti) un Oļegs Plutoks no Maskavas kluba “Poseidon” (2174 punkti). No Latvijas sportistiem veiksmīgāk startēja Edgars Ozoliņš (2047 punkti) savukārt dāmām – Irina Vaitone (1707 punkti)

Sacensību rezultāti atrodami čempionāta mājaslapā: www.rigaambercup.lv

Liels paldies Baltic Amber Cup sacensību organizatoru un tiesnešu komandai par fantastisko gaisotni un raito sacensību norises gaitu, kā arī sacensību sponsoriem par sarūpētajiem pārsteigumiem sacensību dalībniekiem!

QR Code Business Card