Eiropas čempionātā Latviju pārstāvēs četri sportisti

XV LEN Eiropas čempionātā īsajā baseinā (25 m), kas šogad no 8.-11.decembrim norisināsies Ščecinā (Polija), Latviju pārstāvēs četri peldētāji – Uvis Kalniņš (tr. V. Širjājevs), Konstantīns Blohins (tr. S. Kurmeļovs), Gabriela Ņikitina (tr. V. Maslovskis) un Aļona Ribakova (tr. G. Jakubovskis).

 

Pirmie starti mūsu peldētājiem ir paredzēti jau ceturtdien, čempionāta pirmajā dienā, kad kvalifikācijas sacensībās startēs visi četri sportisti. Eiropas Junioru čempionāta bronzas medaļas ieguvējs U. Kalniņš čempionātu uzsāks ar startu 50m brīvā stila distancē, K. Blohins – 200m uz muguras, A. Ribakova – 200m kompleksajā peldējumā, savukārt G. Ņikitina čempionāta pirmajā dienā izies uz starta 100m br./st kvalifikācijas sacensībās.

Arī čempionāta otrajā dienā, 9.decembrī, uz starta izies visi četri Latvijas pārstāvji. K. Blohins un G. Ņikitina startēs īsā sprinta distancēs, attiecīgi – 50m uz muguras un 50m tauriņstilā, savukārt U. Kalniņš mērosies spēkiem ar konkurentiem 100m br./st. distancē, bet A. Ribakova startēs 200m brasa peldējumā.

Turpmākajās čempionātā dienās K. Blohins startēs 100m uz muguras (10.decembrī), A. Ribakova – 100m brasā (10.decembrī), G. Ņikitina 50m uz muguras (10.decembrī) un 50m brīvajā stilā (11.decembrī), savukārt U. Kalniņš čempionātu noslēgs ar startu 200m br./st. distancē (11.decembrī).

Kopumā Eiropas čempionātā savu dalību ir pieteikuši 543 sportisti no 38 Eiropas valstīm, kuri savā starpā sadalīs 30 medaļu komplektus individuālajās distancēs un četrus stafešu peldējumos.

Plašāka informācija par čempionāta norisi atrodama sacensību mājas lapā.


 

 

 
QR Code Business Card