Gaļina Broka starp labākajiem jaunatnes treneriem Latvijā

Latvijas Olimpiskās komitejas un "Swedbank" rīkotajā sporta skolu/klubu un jaunatnes sporta treneru konkursā par vienu no 2010.gada labākajiem jaunatnes treneriem olimpiskajos individuālajos sporta veidos ir atzīta Latvijas jaunatnes izlases peldēšanā un BJSS "Rīdzene" trenere Gaļina Broka. 

Vakar, 25.martā, LOK Ģenerālajā asamblejā LOK prezidents Aldons Vrubļevskis un „Swedbank” AS valdes priekšsēdētājs Māris Mančinskis pirmo reizi ar naudas balvām apbalvoja piecus labākos Latvijas jaunatnes sporta trenerus un trīs labākās sporta skolas/klubus.

Olimpiskajos individuālajos sporta veidos Diplomu un vērtīgo naudas balvu saņēma Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolas „Rīdzene” peldēšanas trenere Gaļina Broka, kuras audzēknis Pāvels Gribovskis 2010.gadā pirmo reizi neatkarīgās Latvijas laikā spēja iekļūt Eiropas junioru čempionāta peldēšanā finālā un izcīnīja 8.vietu. Savukārt, Pasaules jaunatnes Olimpiskajās spēlēs Gribovskis ierindojās 12.vietā. Veiksmīgi 2010.gadā ir startējuši arī citi treneres audzēkņi, izcīnot godalgotas vietas gan Latvijas jauniešu čempionātos un Latvijas čempionātos, gan dažāda līmeņa starptautiskās sacensībās. Jāatgādina, ka savulaik tieši G. Broka peldēšanas pamatus ir likusi arī daudzkārtējam Latvijas rekordistam, divu Olimpisko spēļu, pasaules un Eiropas čempionātu dalībniekam Andrejam Dūdam.

Par labākajiem jaunatnes treneriem olimpiskajos individuālajos sporta veidos 2010.gadā tika atzīti vēl trīs treneri – Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlētikas treneris šķēpa mešanā Guntars Markss, Murjāņu sporta ģimnāzijas un sporta kluba „Majori” airēšanas trenere Elita Krūmiņa un Daugavpils bērnu un jaunatnes sporta skolas svarcelšanas treneris Aleksandrs Žerebkovs, bet olimpiskajos sporta spēļu veidos par labāko jaunatnes treneri 2010.gadā tika atzīts Rīgas bērnu un jaunatnes basketbola skolas "Rīdzene" treneris Ainārs Čukste. Savukārt, izvērtējot konkursa pieteikumus, LOK konkursa komisija par labākajām sporta skolām un klubiem atzina Daugavpils bērnu un jaunatnes sporta skolu, Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolu „Rīdzene” un sporta cīņas sporta klubu „Makkabi”.

Atbalstot Jaunatnes sporta treneru darbu, no LOK ilggadīgā atbalstītāja "Swedbank" katram konkursa laureātam tika pasniegta naudas balva 750 latu apmērā, savukārt, labākās jaunatnes sporta skolas un klubi ieguva naudas balvas 950 latu apmērā, kuras ir paredzētas sporta inventāra iegādei.

LPF sveic treneri Gaļinu Broku ar saņemto atzinību un novēl sportiskajiem panākumiem bagātu turpmāko darbu.

QR Code Business Card