Ieva Maļuka saņem stipendiju programmā “Tokija 2020”

Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) ir piešķīrusi Olimpisko stipendiju “Tokija 2020” 18 Latvijas Olimpiskās komandas kandidātiem, tai skaitā jaunajai peldētājai Ievai Maļukai. 

Olimpiskā stipendija “Tokija 2020” dod sportistam unikālu iespēju izmantot tehnisku un finansiālu atbalstu no Olimpiskās Solidaritātes un Olimpiskās kustības. Ikmēneša stipendija 390 ASV dolāru apmērā ir paredzēta sportistu treniņu procesa nodrošināšanai laika periodā no 2017.gada 1.septembra līdz 2020.gada 31.augustam

Latvijas stipendiāti ir vienojušies ar savu sporta veidu federācijām, izmantot stipendijas summu uzturēšanās un ceļa izdevumu apmaksai, saistībā ar treniņu nometnēm un sacensībām.

LOK prezidents Aldons Vrubļevskis apliecināja, ka līdz ar šo stipendiju, sportisti uzņemas Olimpiskās kustības vēstnieku lomu, demonstrējot visai pasaulei šo konkrēto Starptautiskās Olimpiskās komitejas solidaritātes piemēru. “Novēlam veiksmi garajā un smagajā ceļā pretim Tokijas spēļu kvalifikācijai, jo mūsu lielākā cerība ir Jūs redzēt pārstāvam Latviju Olimpiskajās spēlēs 2020.gadā.”

Olimpisko stipendiātu atlase ir Nacionālo Olimpisko komiteju pārziņā. LOK par galveno kritēriju sportistu izvirzīšanai, lai saņemtu Olimpisko stipendiju “Tokija 2020”, likusi sportisko līmeni un potenciālu kvalificēties Tokijas Olimpiskajām spēlēm.

foto: olimpiade.lv

QR Code Business Card