Ieva Maļuka Stokholmā labo Latvijas rekordu un izcīna 5.vietu

Vakardien Stokholmā notiekošo starptautisko sacensību “Swim Open Stockholm 2018” noslēdzošajā dienā Ieva Maļuka labojusi nacionālo rekordu 100m brīvajā stilā un izcīnījusi augsto 5.vietu vairāk kā 200 dalībnieku konkurencē. 

Maļuka priekšsacīkstēs distanci veica 56.92 sekundēs, kas bija astotais labākais rezultāts un ļāva kvalificēties sacensību A finālam. Finālā jaunā rīdziniece peldējumu uzsāka ļoti apņēmīgi un finišu sasniedza pēc 56. 15 sekundēm, tādējādi uzlabojot ne vien savu personisko rekordu, bet arī Gabrielas Ņikitinas pirms piecpadsmit dienām sasniegto Latvijas rekordu šajā distancē (56.55). Līdz ar to joprojām 14 gadus vecā Maļuka svētdien Latvijas rekordu pārspēja uzreiz par 0,4 sekundēm.

Savukārt līdzšinējā rekordiste Ņikitina svētdien 100 metrus brīvajā stilā priekšsacīkstēs veica 57,06 sekundēs, ierindojoties 15.vietā.

Tāpat sacensību A finālā iekļuva Ģirts Feldbergs, kurš finālam sprinta peldējumā uz muguras kvalificējās ar dalīto 8.vietu, bet finālā, finišējot pēc 26.14 sekundēm, ierindojās 9.vietā. Devītā vieta Stokholmā arī Daniilam Bobrovam, kurš 200m brasā palika nepārspēts B finālā (2:15.27).

Vēl Latviju šajās sacensībās pārstāvēja Arina Sisojeva, Arina Baikova, Nikolajs Maskaļenko, Didzis Rudavs, Alens Ēriks Jaunbērziņš, Artjoms Mačehins, Tomass Jegorovs, Jānis Vitauts Siliņš, Artūrs Markovs, Kristofers Dāgs Breģis.

Sacensību rezultāti pieejami online sistēmā

QR Code Business Card