II Daugavas Kausa dalībnieki aicināti piedalīties koptreniņā

Šodien, 12.augustā, Lucavsalas brīvdabas peldvietā plkst. 17:00 LPF treneru un sportistu pavadībā norisināsies atklātais koptreniņš, ar mērķi iepazīt sacnesību norises vietu, atklātā ūdens peldēšanas specifiku un sagatavoties rītdien notiekošajam II Daugavas kausa izcīņas peldējumam atklātā ūdenī

Koptreniņā tiek aicināti piedalīties visi II Daugavas kausa izcīņas dalībnieki, kā arī ikviens interesents un aktīvā sporta cienītājs. Koptreniņus  vadīs treneris Andrejs Broks un LPF izlases sportists Ģirts Feldbergs! Tiekamies Lucavsalas peldvietā plkst. 17:00.

Atgādinām, ka Rīgas svētku ietvaros Lucavsalas peldvietā norisināsies II Daugava izcīņa peldēšanā atklātā ūdenī, kur katrs dalībnieks dāvanā saņems starta peldcepurīti ar sacensību logo un kārtas numuru!

Jau otro gadu pēc kārtas Rīgas svētku ietvaros Lucavsalas peldvietā norisināsies sacensības peldēšanā atklātā ūdenī “Daugavas Kauss”, kurās piedalīties aicināts ir ikviens peldēšanas cienītājs un aktīvā dzīves veida entuziasts.

Sacensības 13. augustā sāksies jau plkst. 12:00, kad uz startu tiks aicināti īsākās, 200m, distances dalībnieki. Savukārt sacensību programmas turpinājumā dalībniekiem būs iespēja mēroties spēkiem par uzvaru dažādās vecuma grupās gan 700m peldējumā, gan krietni sarežģītākajā 3000m distancē.

Zīmīgi, ka šogad atšķirībā no iepriekšējām reizēm sacensību programmā ir iekļauts arī peldējums ar nosaukumu “viss atļauts”, kura ietvaros dalībniekiem būs iespēja startēt 3000m distancē izmantojot jebkāda veida peldēšanas palīglīdzekļus – pleznas, dēlīšus, lāpstiņas, hidrotērpus.

Skatītāji sacensības varēs vērot no Lucavsalas atpūtas parka piekrastes zonas uz Mazās Daugavas pusi.

Pieteikumi sacensībām jānosūta elektroniski uz e-pasta adresi info@swimming.lv līdz 07. augusta plkst. 24.00, norādot katra peldētāja vārdu, uzvārdu, dzimumu, pārstāvēto komandu, personas kodu un vēlamo distanci. Pieteikumiem, kas tiks saņemti pēc 07. augusta tiks piemērota dalības maksa EUR 5.00 apmērā.

Sacensības tiek rīkotas ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu, ar mērķi popularizēs peldēšanu Rīgas pilsētā un radīt jaunas iespējas lietderīgai brīvā laika pavadīšanai Rīgas iedzīvotājiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

QR Code Business Card