Jūrmalas Sporta skolas audzēkne Arina Baikova ir uzņemta FINA Attīstības centrā, Kazaņā

Jaunizveidotais FINA Attīstības centrs Kazaņā, kura mērķis ir nodrošināt optimālus sadzīves un treniņu apstākļus jaunajiem sportistiem no visas pasaules un palīdzēt viņiem sasniegt olimpiskos sapņus, uzņem pirmos atlētus! Viņu vidū būs arī Latvijas sportiste, Jūrmalas Sporta skolas audzēkne Arina Baikova!

Peldēšana ir gandarīta par panākto vienošanos un uzsākto sadarbību ar

un Kazaņas Attīstības centra vadību. Ceram, ka uzņemšana šajā centrā, sportistei pavērs jaunas izaugsmes iespējas un ļaus sasniegt augstākās virsotnes.

Sportisti ir laipni gaidīti Kazaņā, kur FINA un Kazaņas Attīstības centra vadība organizē un finansē sportistem transporta, izmitināšanas un ēdināšanas izmaksas.

Programmas dalībnieki apmetīsies jaunā un labi plānotā centra teritorijā. Dzīvošana ir paredzēta pilnībā aprīkotos divvietīgos nummuros, turklāt, attālums līdz spota kompleksam un peldbaseinam nav vairāk par 300m.

Papildus stingrai mācību programmai, sportistiem tiks piedāvātas arī dažādas kutūras un izglītojošas aktivitātes, piemēram, valodu kursi, kā arī tiks organizēti sporta pasākumi un dažādas aktivitātes svaigā gaisā.

Vairāk informācijas par FINA Attītības centru Kazaņā pieejama izveidotajā brošūrā –

.

VIDEO no FINA Attīstības centra Kazaņā
QR Code Business Card