Latvijas čempionāts 25m peldbaseinā

Aicinām iepazīties ar Latvijas atklātajā čempionātā 25m peldbaseinā pieteikto komandu un dalībnieku sarakstiem un sacensību starta protokolu.

Šajā nedēļas nogalē, 20.-22.jūnijā, Vidzemes Olimpiskā centra peldbaseinā pulcēsies vairāk kā 300 sportistu no visas Latvijas, kā arī vairāki Igaunijas sportisti, kas trīs dienu garumā cīnīsies par Latvijas čempiona titulu 34 individuālajās disciplīnās, kā arī 8 stafešu peldējumos.

Šis būs pirmais Latvijas čempionāts 25m peldbaseinā ar trīs dienu ilgu programmu, kurā uzvarētāji tiks noskaidroti atsevišķos finālos. Latvijas čempionāts ir iekļauts LEN sacensību kalendārā un Latvijas sportistiem kalpos kā vienas no Eiropas čempionāta kvalifikācijas sacensībām.

Čempionāts Valmieras peldbaseinā sāksies 20.jūnija rītā plkst. 10:00 ar priekšsacīkstēm 50m br./st., 100m brasā, 200m uz muguras, 100m tauriņstilā, 400m br./st un 100m kompleksajā peldējumā. Savukārt, čempionāta pirmās dienas vakara programmā plkst. 17:00 skatītājiem būs iespējams vērot cīņu par pirmajiem čempionāta medaļu komplektiem.

Arī turpmākajās divās dienās, 21. un 22. jūnijā, čempionāta dalībnieki startēs pēc tās pašas sistēmas – no rīta cīnoties par vietu labāko astotniekā, bet vakarpusē jau par čempionāta medaļām. Kopumā čempionātā tiks sadalīti 34 medaļu komplekti individuālajās distancēs un 8 komplekti stafešu peldējumos.

Sacensību starta protokols

Sacensību tehniskie protokoli (entry lists)

Latvijas Peldēšanas federācija aicina ikvienu interesentu nākt un atbalstīt savus favorītus šajās sacensībās. Ieeja bez maksas

Čempionāta translācija tiešraidē būs pieejama kanālā Sportacentrs.com TV, kā arī interneta portālos. Tiešraides sākums katru dienu 10:00 (priekšsacīkstes) un 17:00 (fināli).

Sacensību norises vieta un laiks:

Valmieras peldbaseins (Rīgas iela 91, Valmiera /Vidzemes OC)

Priekšsacīkstes no plkst. 10:00;

Fināli no plkst. 17:00.

QR Code Business Card