Latvijas Jauniešu un junioru čempionāts

Šajā nedēļas nogalē, 03.-04.maijā, RTU Ķīpsalas peldbaseinā norisināsies III Latvijas Jauniešu un junioru čempionāts peldēšanā, kas vienlaikus ir arī FINA apstiprinātas 2019.gada pasaules čempionāta kvalifikācijas sacensības, kā arī noslēdzošās sacensības kvalifikācijas normatīvu izpildei dalībai Eiropas un Pasaules junioru čempionātos.

Čempionātā piedalīsies teju 600 jauniešu un junioru vecuma sportisti (meitenes – ’02.-‘05. g.dz.; zēni – ’01-’04. g.dz.) un jauniešu (meitenes – ’06. g.dz. un jaunākas; zēni – ’05. g.dz. un jaunāki) ne vien no Latvijas, bet arī Igaunijas, Lielbritānijas un Portugāles, kas katrā vecuma grupā cīnīsies par čempiona titulu 32 individuālajās disciplīnās.

Sacensību pirmās dienas atklāšanā tiks sveikti jaunie Latvijas Sporta meistari, kas sporta meistara normatīvu izpildījuši 2019.gada pirmajā ceturksnī: 

Oļegs Novikovs

Toms Veinbergs

Jana Dobrjanska

Emīls Dūmiņš

Ksenija Griboka

Elīza Lagzdiņa

Sacensības notiek saskaņā ar FINA peldēšanas sacensību noteikumiem un prasībām, pēc viena starta noteikumiem, un LPF sacensību nolikumu. Čempionāta dokumentācija, tai skaitā komandu pieteikumi un starta protokoli pieejami swimrankings datu bāzē.

Latvijas Peldēšanas federācija aicina ikvienu interesentu nākt un atbalstīt savus favorītus šajās sacensībās. Ieeja bez maksas

Čempionāta translācija tiešraidē būs pieejama kanālā Sportacentrs.com TV, kā arī interneta portālos.

Sacensību norises vieta un laiks:

Rīga, Ķīpsalas 5 (RTU Ķīpsalas peldbaseins)

03. maijā sacensību sākums plkst. 11:15 (iesildīšanās no 09:30) 04. maijā sacensību sākums plkst. 10:30 (iesildīšanās no 08:45)

QR Code Business Card