Latvijas peldēšanas izlase dodas uz pasaules čempionātu

XI FINA pasaules čempionātā peldēšanā 25m peldbaseinā, kas no 12.-16.decembrim norisināsies Turcijas pilsētā Stambulā, Latviju pārstāvēs Aļona Ribakova, Nikolajs Maskaļenko un Uldis Tazāns.

 

 

Čempionāts mūsu sportistiem iesāksies jau sacensību pirmajā dienā, 12.decembrī, kad starts ir paredzēts 100m brasa peldējumā vīriešiem. Ar šo startu savu debiju pasaules čempionātos uzsāks līdzšinējais Latvijas rekordists Uldis Tazāns (tr. V. Solovjovs) un Latvijas rekordists divas reizes īsākā distancē Nikolajs Maskaļenko (tr. G.Jakubovskis). Tazāna līdz šim labākais sniegums šajā distancē ir viena minūte un 01.04 sekundes (1:01.04), savukārt Maskaļenko personīgais rekords ir viena minūte un 01.77 sekundes (1:01.77). Abi sportisti izies uz starta arī 50m brasa peldējumā, kurš atbilstoši sacensību programmai ir paredzēts 15.decembrī.

Savukārt vienīgā daiļā dzimuma pārstāve Latvijas izlases sastāvā Aļona Ribakova (tr. G. Jakubovskis) čempionātu iesāks 13.decembrī ar startu 100m brasa peldējumā sievietēm (1:09.70), bet otrais starts Ribakovai ir paredzēts čempionāta pēdējā dienā, 15.decembrī, kad sportiste startēs 200m brasā (2:28.31).

Delegācijas vadītājs – Germans Jakubovskis (SK Delfīns).

Plašāka informācija par čempionāta norisi, programmu, kā arī sacensību rezultāti būs pieejami čempionāta oficiālajā mājas lapā: http://www.wscistanbul2012.com/

QR Code Business Card