Latvijas sportisti dodas uz Baltijas valstu čempionātu

Rītdien, 22. martā, vairāk kā 50 sportistu trīs vecuma grupās dosies uz Kauņu, kur šajā nedēļas nogalē norisināsies Baltijas valstu čempionāts peldēšanā. 

Mainoties Baltijas valstu čempionāta formātam un sacensību nolikumam, Latvijas delegācija sastāvēs no sportistiem trīs vecuma – open, junioru un jauniešu – grupās. Jauniešu komandā ir iekļauti deviņi 2003.-2004. gadā dzimušie zēni un tikpat 2004.-2005. dzimšanas gada meitenes. Tikmēr junioru grupā (zēni 2000.-2002.dz.g., meitenes 2001.-2003.dz.g.) Latviju pārstāvēs 20 sportistu, bet open grupā uz starta izies 8 spēcīgākie pašmāju sportisti (saraksts zemāk).

Divu dienu laikā sportisti katrā vecuma grupā cīnīsies par uzvaru kādā no 32 individuālajām distancēm, kā arī noskaidros labāko komandu stafešu peldējumos un kopvērtējumā. Jāuzsver, ka atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šogad sacensību programmā ir iekļauti arī fināli, kuriem kvalificēsies 1 katras valsts pārstāvis un pieci ātrākie dalībnieki neatkarīgi no valsts piederības un vecuma grupas.

Sacensībās pieteikto dalībnieku saraksts un starta protokoli pieejami Swimrankings.net kalendārā

Baltijas valstu čempionāts ir iekļauts FINA atzīto kvalifikācijas sacensību kalendārā normatīvu izpildei 3. Pasaules Jaunatnes Olimpiskajām spēlēm.

Latvijas pieaugušo komandas sastāvs

Uzvārds Vārds Licences nr. Dz.g. Pārstāvniecība
BOICOVS Jevģenijs A0641 1997 Jelgavas SPS
BOBROVS Daniils A0153 1997 BJSS “Rīdzene”/ZPN
FELDBERGS Ģirts A0145 1993 BJSS “Rīdzene”/ZPN
MASKAĻENKO Nikolajs A0479 1993 BSK Delfīns
ŅIKITINA Gabriela A0148 1994 BJSS “Rīdzene”/OSC
BAIKOVA Arina A0737 2000 Jūrmalas Sporta skola
OZOLA Agnese Patrīcija A0045 1998 BJSS “Rīdzene”/OSC
KOLIDZEJA Dana A0103 1999 BJSS “Rīdzene”/OSC

LPF Junioru komandas sastāvs

Uzvārds Vārds Licences nr. Dz.g. Pārstāvniecība
MAČEHINS Artjoms A0051 2000 RTU Ķīpsalas peldbaseins
MARKOVS Artūrs A0198 2001 Rīgas Ķīpsalas PK
PRIEDNIEKS Marko A0818 2001 BJSS “Rīdzene”/ZPN
SLIŠĀNS Dāvis A1479 2000 BSK Delfīns
JEGOROVS Tomass A0452 2001 RTU Ķīpsalas peldbaseins
SILIŅŠ Vitauts Jānis A0561 2000 Valmieras BSS
RUDAVS Didzis A0697 2001 Jelgavas SPS
AUDZĒVIČS Jēkabs A1129 2001 Jelgavas SPS
BREĢIS Dāgs Kristofers A0592 2001 Valmieras BSS
PUĶĪTIS Rinalds A0465 2000 BJSS “Rīdzene”/ZPN
MAĻUKA Ieva A0079 2003 BJSS “Rīdzene”/DSN
KALNIETE Meja Anete A0723 2003 Jelgavas SPS
SISOJEVA Arina A0884 2002 BSK Delfīns
KURMEĻEVA Polina A0883 2002 BSK Delfīns
MASKAVA Kristiāna A0052 2001 BJSS “Rīdzene”/DSN
KOZLOVA Katrīna A0882 2003 BSK Delfīns
DOBRJANSKA Jana A0997 2001 Jelgavas SPS
GRAČEVA Viktorija A0514 2001 BSK Delfīns
TROČA Jekaterina A0510 2001 BSK Delfīns
GOBERGA Marija A1229 2002 BJSS “Rīdzene”/ZPN

LPF Jauniešu komandas sastāvs

Uzvārds Vārds Licences nr. Dz.g. Pārstāvniecība
GORBAČOVS Nikita A1240 2003 BSK Delfīns
GOLCVARTS Germans A1261 2003 Jelgavas SPS
LISJUKS Ēriks Marks A1231 2003 BJSS “Rīdzene”/ZPN
SNIEDZE Jānis Ričards A1045 2003 BJSS “Rīdzene”/DSN
ZVEJNIEKS Haralds A1323 2003 BJSS “Rīdzene”/OSC
SUHANOVSKIS Deniss A1446 2003 BJSS “Rīdzene”/OSC
MIĶELSONS Kristaps A0576 2004 Valmieras BSS
LIEPA Artūrs A0231 2003 BJSS “Rīdzene”/OSC
BERGMANIS Anrijs Ansis A1018 2003 Jūrmalas Sporta skola
PETTINENA Zlata A1244 2004 BSK Delfīns
GRJUNBERGA Ģertrūde A1994 2005 PK “OGRE”
MECLERE Daniela A1621 2005 BJSS “Rīdzene”/ZOL
VALKOVSKA Marta A0919 2004 BJSS “Rīdzene”/DSN
OZOLA Elizabete Paula A0924 2004 BJSS “Rīdzene”/OSC
PETROVA Polina A0393 2004 BJSS “Rīdzene”/DSN
FERSTA Elizabete A0971 2004 BJSS “Rīdzene”/OSC
ŠIPKOVA Elza A1294 2005 Jūrmalas Sporta skola
ZVIGURE Patrīcija A1130 2004 BJSS “Rīdzene”/OSC
QR Code Business Card