Latvijas sportistiem EČ noslēdzies

Latvijas peldētāju komanda trešdien Glāzgovā palika pēdējā, 15. pozīcijā Eiropas čempionāta 4×100 metru brīvā stila jauktajā stafetē.

Latvijas izlasi sacensībās pārstāvēja Ģirts Feldbergs, Daniils Bobrovs, Ieva Maļuka un Gabriela Ņikitina, kvartetam finišējot pēc trīs minūtēm un 38,78 sekundēm. No kvalifikācijā labāko rezultātu sasniegušās Krievijas komandas Latvija atpalika par 11,63 sekundēm, bet priekšpēdējā vietā palikušajai Igaunijai zaudēja divas ar pusi sekundes.

Iepriekš čempionātā Latvija startēja arī 4×100 metru kompleksajā jauktajā stafetē, toreiz vienu izlasi apsteidzot pēc rezultāta, bet vēl viena tika diskvalificēta.

Maļukai un Ņikitinai trešdien bija divi starti, jo nepilnu stundu pirms stafetes abas peldētājas piedalījās arī 50 metru tauriņstila distancē. Šeit Maļuka nopeldēja 27,98 sekundēs, kamēr Ņikitinai bija 28,10 sekundes, kas viņām deva attiecīgi 34. un 35. pozīciju starp 43 sportistēm.

Šī ir Eiropas čempionāta peldēšanas sacensību priekšpēdējā diena. Ceturtdien no Latvijas sportistiem uz starta stāsies vienīgi Maļuka, piedaloties 400 metros brīvajā stilā.

Čempionāts notiek kopš pagājušās piektdienas un tieši pirmajā dienā Latvija sasniedza līdz šim labāko rezultātu – Gabriela Ņikitina ar rezultātu 25,58 sekundes laboja Latvijas rekordu 50 metru brīvā stila distancē, izcīnot 21. vietu. Čempionātā Latviju pārstāvēja pieci sportisti.

Avots: sportacentrs.com

QR Code Business Card