Līdzjūtība

Traģiska vēsts piemeklējusi Latvijas peldēšanas saimi – š.g. 26.novembrī, 24 gadu vecumā miris starptautiskās klases sporta meistars, vairākkārtējs Latvijas rekordists, Latvijas un Baltijas valstu čempions Konstantīns Blohins.

 

 

Latvijas Peldēšanas federācija izsaka visdziļāko līdzjūtību Konstantīna ģimenei, trenerim, cīņu biedriem un draugiem, lielisku sportistu un cilvēku pāragri zaudējot. 

Konstantīns Blohins savas sportiskās gaitas ir aizvadījis peldēšanas klubā „Delfīns”, trenējoties pie trenera S. Kurmeļeva, kuru pārstāvot arī sasniedzis savus labākos rezultātus – kļuvis par vairākkārtēju Latvijas čempionu un rekordistu, kā arī šogad LEN Eiropas čempionātā izpildījis starptautiskās klases sporta meistara normatīvu.

Latvijas izlasi starptautiskajā arēnā K.Blohins ir pārstāvējis jau kopš 15 gadu vecuma, kad startēja 2003.gada Eiropas jaunatnes olimpiskajā festivālā. 2005. un 2006.gadā K.Blohins piedalījās LEN Eiropas junioru čempionātos, savukārt nākamajos gados jau bija pastāvīgs Latvijas pieaugušo izlases dalībnieks, startējot gan LEN Eiropas čempionātos (2007.g., 2008.g., 2010.g., 2011.g., 2012.g.), gan FINA pasaules čempionātos (2008.g., 2009.g.).

Šogad, aizvadot vienu no savām visu laiku labākajām sezonām, K. Blohins nolēma pārtraukt savas gaitas aktīvajā sportā, taču joprojām bija aktīvs peldēšanas sporta cienītājs un viens no atjaunotās ūdens polo komandas dalībniekiem.   

Atvadīšanās no Konstantīna notiks 29.novembrī Lāčupes kapos plkst. 14:00. Autobuss uz Lāčupes kapiem aties no 72.vidusskolas, plkst. 13:00

QR Code Business Card