LPF 2011.gada noslēguma balle

Iesoļojot jaunajā gadā, Latvijas Peldēšanas federācija aicina ikvienu – kolēģus, draugus un domubiedrus – š.g. 21. janvārī kopīgi satikties svinīgā gaisotnē un atskatīties uz aizgājušajā gadā veiktajiem darbiem un sasniegtajiem mērķiem, pateikties viens otram par sniegto atbalstu un sumināt aizvadītā gada lielāko panākumu kaldinātājus – trenerus, sportistus un sadarbības partnerus.

2011.gads ir aizritējis bagāts daudziem notikumiem. Un tāds tas ir bijis arī peldēšanas sportā – esam domājuši, plānojuši un kopīgiem spēkiem realizējuši daudzas ieceres. Esam smagi strādājuši un gatavojuši savus audzēkņus cienījamai izejai uz startiem – gan nacionālā, gan starptautiskā mērogā. Esam priecājušies par mūsu peldētāju izaugsmi un uzvarām, pārdzīvojuši neveiksmes, un turpinājuši strādāt. Intensīva darba un sacensību procesā esam regulāri tikušies savā starpā, taču reti ir izdevies visiem kopā apsēsties, aprunāties, pateikt viens otram paldies un izbaudīt labi padarīta darba sajūtu.

Tāpēc, aicinām Jūs ierasties uz Latvijas Peldēšanas federācijas 2011.gada noslēguma balli Koknesē (Kokneses kultūras centrā, Hanzas ielā 2) š.g. 21.janvārī ar kopīgi veidotu mielasta galdu, mūziku un vizuālu atskatu uz interesantākajiem notikumiem katra kolektīva darbā un svētkos. 

 vai nosūtot informāciju par kolektīva dalībnieku sastāvu un kopējo skaitu uz e-pasta adresi: info@swimming.lv līdz šā gada 15.janvārim.

Dodam iespēju un lūdzam katram kolektīvam sagatavot CD ierakstītu atskatu uz aizvadīto gadu ar foto/video materiāliem un atbilstošiem komentāriem. Informatīvais materiāls jāiesniedz pa pastu (E-pastu) tikšanās organizatoram līdz 15.01.2012, sūtot to uz adresi Ķīpsalas iela 5, Rīga, LV-1048 ar norādi Latvijas Peldēšanas federācijai vai uz e-pasta adresi: info@swimming.lv.
 
Tāpat ikviens LPF biedrs tiek laipni aicināts, iepriekš par to informējot LPF, ielūgt tos cilvēkus, uzņēmumu vai valsts iestāžu pārstāvjus, kuriem biedrs vēlas izteikt publisku atzinību un pateicību par sporta kolektīvam sniegto atbalstu un sadarbību aizvadītajā gadā.
 
Dalības maksa par pasākumu 5.00LVL no personas, kas būs jāiemaksā ierodoties uz pasākuma norises vietu. Dalības maksa nav attiecināma uz tiem treneriem un audzēkņiem, kas pasākuma ietvaros tiks sumināti par sasniegumiem 2011.gadā, kā arī LPF biedru ielūgtajiem atbalstītājiem un sadarbības partneriem.
 
Viesiem, kas pēc balles vēlas pārnakšņot Koknesē, tiks nodrošināta bezmaksas pajumte viesu namā „Kalnavoti”. Naktsmītņu nepieciešamības gadījumā, lūgums savlaicīgi sazināties ar LPF viceprezidentu Jāni Dzeni, rakstot uz e-pastu: janis.dzenis@kalnavoti.lv vai zvanot pa tālruni:  29117795. Guļvietu skaits ierobežots.
 
 
Pasākuma programmā:
18.30 – 19.00: viesu ierašanās un reģistrācija;
19.00 – 21.00: Oficiālā daļa. Atskats uz LPF darbību, sportiskajiem sasniegumiem 2011.gadā. Sporta skolu, treneru un audzēkņu apbalvošana. Pateicības vārdu izteikšana LPF un LPF biedru sadarbības partneriem un atbalstītājiem;
21.00 – līdz pēdējam viesim: balle ar mūziku un dejām.
 
 
QR Code Business Card