LPF aicina piedalīties Pirmajā antidopinga konferencē 2019

Š.g. 10. aprīlī norisināsies Pirmā antidopinga konference, kurā tiks aicināts diskutēt par jautājumiem un aktualitātēm plašākā skatījumā – antidopinga sistēmu, sportu, sabiedrības vērtībām un citiem dzīves aspektiem, lai turpmāk vairotu sabiedrības informētību un veicinātu iesaistīto pušu izpratni par savstarpējās sadarbības nozīmību.

Tiks prezentēts:

  • SKDS pētījuma centra veikto pētījumu rezultāti par sabiedrības un sportistu attieksmi pret dopingu, par vērtībām ko mēs gūstam sportā un audzinām mūsu bērnos.
  • „Patiesa Sporta” ideja, kuras pamats ir uz vērtībām balstīta izglītības programma – sportisti izvēlas patiesu sportu, nevis tāpēc, ka varētu tikt pieķerti dopinga lietošanā, bet gan tāpēc, ka viņos ir radīta pārliecība par ētisko, cilvēcisko vērtību lomu sportā, gatavojoties, cīnoties un priecājoties par gūtajiem panākumiem.

 

10.aprīlis, LU Zinātņu māja, Jelgavas iela 3, Rīga
Preses konference 10:00
Reģistrēšanās konferencei no 10:30 līdz 11:00
Konferences laiks no 11:00 līdz 16:00
Konferences moderators: sporta žurnālists Dāvids Ernštreits

Konference visiem interesentiem ir bezmaksas!

 

Konferences programma un pieteikšanās  šeit

Konferences dalībnieku skaits ir ierobežots, bet būs nodrošināta video translācija Latvijas Antidopinga biroja mājas lapā.

Ja esiet reģistrēts konferencei un saņēmāt e-pastu ar apstiprinājuma, bet vēlāk netiekat uz pasākumu, lūgums informēt rakstot uz –  ivans.saposnikovs@antidopings.gov.lv

QR Code Business Card