LPF aicina piedalīties tiesnešu apmācības kursā

Latvijas Peldēšanas federācija, īstenojot LPF Peldēšans tiesnešu attīstības programmu, š.g. 03. martā rīko jauno tiesnešu apmācību kursu, kurā aicināts piedalīties ikviens interesents, kas nākotnē vēlas piedalīties peldēšanas sacensību tiesāšanā.

Apmācību kursa mērķis ir sagatavot jaunus un kvalificētus peldēšanas tiesnešus, tādējādi ceļot peldēšanas sacensību tiesāšanas kvalitāti, kā arī iepazīsināt ar tiesnešu darba specifiku un izaugsmes iespējām.

Kopumā 4 stundu apmācību programmā ir iekļauta FINA sacensību noteikumu apguve, padziļināti analizējo tādus aspektus kā tiesnešu klasifikācija un to pienākumi, peldēšanas stilu un elementu (starts, pagrieziens, finišs) noteikumi, sacensību vadība, kā arī LPF tiesnešu akreditācijas un licencēšanas kārtību reglamentējošā nolikuma analīze.

Dalībnieki, kuri piedalīsies šajos kursos tiks nominēti dalībai FINA Tiesnešu skolā, kas š.g. 17.-18. martā norisināsies Rīgā, kā arī turpmāk tiks piesaistīti ne vien Latvijā notiekošo sacensību tiesāšanā, bet arī nominēti tiesneša pienākumu izpildei LEN un FINA sacensībās.

Apmācību kurss notiks LPF biroja telpās – Ķīpsalas ielā 5, Rīgā. Kursu sākums plkst. 13:00.
Pieteikšanās dalībai noris elektroniski, pieteikumus sūtot uz e-pasta adresi tiesnesi@swimming.lv
Dalība bez maksas. Vietu skaits ierobežots

Kontaktpersona jautājumu gadījumos – Vladlens Žarinovs (26982515)

QR Code Business Card