LPF apdrošina visus licencētos peldētājus

Latvijas Peldēšanas federācija informē, ka arī šogad visi LPF sportistu licenču turētāji ir apdrošināti pret nelaimes gadījumiem, kas paredz apdrošināšanas aizsardzību arī peldēšanas, ūdenspolo, daiļlēkšanas treniņos un sacensībā visā pasaulē.

Turpmāk LPF, sadarbībā ar SIA „Apdrošināšanas un Finansu Brokers” un apdrošināšanas kompāniju BTA, nodrošinās licencēto sportistu apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem visā pasaulē, 24 stundas diennaktī. Apdrošināšanas polises līgums ir noslēgts ar “BTA Insurance Company” (BTA) un apdrošināšanas polises Nr.LV17-09-10000279-2.

Apdrošināšanas līguma neatņemama sastāvdaļa ir BTA apstiprinātie noteikumi nr.8.1. “Nelaimes gadījumu apdrošināšanas noteikumi”, kuri ir atrodami BTA mājaslapā – www.bta.lv./noteikumi/ng/.

Apdrošināšanas polises segumā iekļautie riski ietver gan ārstēšanos / medicīniskos izdevumus Latvijas Republikas teritorijā un traumas, kaulu lūzumus, apdegumus, apsaldējumus, gan arī smagus un letālus negadījumus. Apdrošināšanas aizsardzības veids “Medicīniskie izdevumi” ir paplašināts ar šādu saņemot pakalpojumu izdevumu kompensāciju: protezēšana, plastiskās operācijas nelaimes gadījuma rezultātā, palīglīdzekļu īre un iegāde.

Apdrošināšanas segumā ir iekļautas arī nodarbošanās ar tādām fiziskām aktivitātēm, kā nodarbības trenažieru zālē, aerobika un tās paveidi, peldēšana (ārpus treniņiem un sacensībām), piedalīšanās sporta svētkos, riteņbraukšana, golfs, boulings, kerlings, orientēšanās, slidošana un lidošana ar gaisa balonu (kā pasažierim), u.c.

Detalizētāka informācija par licencēto sportistu apdrošināšanas polisi, tās segumiem, kā arī palīdzība, iestājoties nelaimes gadījumam, pieejama sazinoties ar SIA „Apdrošināšanas un Finansu brokers” speciālisti Annu Širjājevu (mob. Tālr.: +371 28665577, e-pasts: anna@financebroker.lv) vai sazinoties ar BTA klientu atbalsta dienestu (diennakts tālrunis – +371 26121212)

QR Code Business Card