LPF apstiprina sastāvu dalībai Baltijas valstu čempionātā

Šodien, 10.martā, LPF Treneru komiteja ir apstiprinājusi Latvijas izlašu komandu sastāvu dalībai 2017.gada Baltijas valstu čempionātā un Baltijas Jauniešu meistarsacīkstēs, kas 31.03.-01.04. norisināsies Rīgā, RTU Ķīpsalas peldbaseinā.

LPF Treneru komiteja dalībai Latvijas pieaugušo komandā ir apstiprinājusi 27 sportistus (15 vīriešus un 12 sievietes), savukārt jauniešu komandā Latviju pārstāvēs 24 jaunie sportisti – 12 zēni un 12 meitenes (sarakstu skatīt zemāk). Gan pieaugušo, gan jauniešu komandā ir iekļauti sportisti no Rīgas, Jelgavas, Valmieras, Liepājas, Ventspils un Daugavpils.

Divu dienu laikā sportisti katrā vecuma grupā cīnīsies par uzvaru kāda no 32 individuālajām distancēm, kā arī noskaidros labāko komandu stafešu peldējumos un kopvērtējumā. Tiek prognozēts, ka šogad sacensībās kopumā varētu piedalīties ap 300 sportistu. Jāuzsver, ka Baltijas valstu čempionāts ir iekļauts FINA atzīto kvalifikācijas sacensību kalendārā normatīvu izpildei 2017.gada pasaules čempionātam, kas šogad norisināsies Budapeštā, Ungārijā.

LPF pieaugušo komandas sastāvs

Nr.  Uzvārds Vārds Licences nr.  Dz. g. Pārstāvniecība
1 Aigars Arvis A0100 1997 BSK Delfīns
2 Bobrovs Daniils A0153 1997 BJSS Rīdzene/ZPN
3 Boicovs Jevģenijs A0641 1997 Jelgavas SPS
4 Feldbergs Ģirts A0145 1993 BJSS Rīdzene/ZPN
5 Goldmanis Niks A0003 1994 BJSS Rīdzene/DSN
6 Komars Deniss A0669 1997 Jelgavas SPS
7 Kondrahins Pāvels A0790 1985 PK Olimps
8 Līcītis Artūrs A0050 1999 BJSS Rīdzene/DSN
9 Mačehins Artjoms A0051 2000 Ķīpsalas peldbaseins
10 Maskaļenko Nikolajs A0479 1993 BSK Delfīns
11 Siliņš Vitauts Jānis A0561 2000 Valmieras BSS
12 Smirnovs Marks A0262 1998 Daugavpils BJSS
13 Sofjins Daniils A0302 2000 Ķīpsalas peldbaseins
14 Vilcāns Pāvels A0273 1990 Ventspils SS
15 Frolovs Andrejs A0503 1995 BSK Delfīns
16 Baikova Arina A0737 2000 Jūrmalas SS
17 Buka Kristiāna A0549 2000 Valmieras BSS
18 Dobrajnska Jana A0997 2001 Jelgavas SPS
19 Embrekte Zane A0475 1996 BJSS Rīdzene/ZPN
20 Gorbača Darja A0211 1997 BJSS Rīdzene/ZOL
21 Gračova Viktorija A1550 2002 BSK Delfīns
22 Kolidzeja Dana A0103 1999 BJSS Rīdzene/OSC
23 Maskava Kristiāna A0052 2001 BJSS Rīdzene/DSN
24 Ņikitina Gabriela A0148 1994 BJSS Rīdzene/OSC
25 Ozola Agnese Patrīcīja A0045 1998 BJSS Rīdzene/OSC
26 Troča Jekaterina A0510 2001 BSK Delfīns
27 Vējone Alise A0171 1998 BJSS Rīdzene/ZPN

Atbildīgie treneri – G. Jakubovskis, V. Širjājevs

LPF jauniešu komandas sastāvs

Nr.  Uzvārds Vārds Licences nr.  Dz. g. Pārstāvniecība
1 Breģis Dāgs A0592 2001 Valmieras BSS
2 Daņiļevskis Maksims A0422 2001 Liepājas KSS/Ezerkrasts
3 Gorbačovs Ņikita A1240 2003 BSK Delfīns
4 Jaunbērziņš Alens Ēriks A1758 2001 BJSS Rīdzene/DSN
5 Jegorovs Tomass A0452 2001 Ķīpsalas peldbaseins
6 Liepa Artūrs A0231 2003 BJSS Rīdzene/OSC
7 Markovs Artūrs A0198 2001 RTU Ķīpsalas peldbaseins
8 Panihins Maksims A0454 2001 RTU Ķīpsalas peldbaseins
9 Rudavs Didzis A0697 2001 Jelgavas SPS
10 Svensons Markus A0577 2001 Valmieras BSS
11 Tarhanovs Rolands A0624 2001 Ventspils SS
12 Trojanovs Vadims A0359 2001 Jūrmalas SS
13 Bļodniece Keita A0970 2003 BJSS Rīdzene/OSC
14 Goberga Marija A1049 2002 BJSS Rīdzene/ZPN
15 Kalniete Meja Anete A0723 2003 Jelgavas SPS
16 Klišane Daniela A0922 2002 BJSS Rīdzne/DSN
17 Kozlova Katrina A0882 2003 BSK Delfīns
18 Kurmeļeva Poļina A0883 2002 BSK Delfīns
19 Lagzdiņa Elīza A1007 2003 Jelgavas SPS
20 Maļuka Ieva A0079 2003 BJSS Rīdzene/DSN
21 Mālmane Zelma A0593 2003 Valmieras BSS
22 Pankratova Karolīna A0134 2003 BJSS Rīdzene/OSC
23 Saļnikova Natālija A1103 2003 BJSS Rīdzene/DSN
24 Sisoeva Arina A0884 2002 BSK Delfīns

Atbildīgie treneri – J. Solovjova, A. Pavlovs, J. Kuzmina

QR Code Business Card