LPF kausu savā īpašumā saglabā Delfīns

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rēzeknes Olimpiskā centra atklātajā peldbaseinā norisinājās LPF kausa izcīņa, kur ļoti sīvā cīņā ar vienas medaļas pārsvaru LPF ceļojošo kausu savā īpašumā saglabāja sporta klubs Delfīns

Šogad LPF kausa ieguvējs tika noskaidrots vien pašās sacensību beigās – vēl pirms noslēdzošās disciplīnas ar vienādu izcīnīto zelta medaļu skaitu par uzvaru cīnījās divas komandas – BSK Delfīns un Valmieras BSS. Šoreiz 4x100m kombinētajā stafetē pārliecinoši labāks izrādījās Delfīna jauktais kvartets, līdz ar to jau ceturto reizi pēc kārtas izcīnot LPF ceļojošo kausu.

Delfīna komandas pārstāvji uz goda pjedestāla kāpa 17 reizes, no kurām astoņas – uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena. Lielāko uzvaru skaitu Delfīnam nodrošināja Arina Sisojeva, kas palika nepārspēta 100m un 200m brasā, kā arī kaldināja komandas uzvaru 4x100m kombinētajā mix stafetē. Vēl pa zelta medaļai individuālajās disciplīnās savai komandai sagādāja arī Arvis Aigars un Jekaterina Troca, kas triumfēja 200m tauriņstilā.

Valmieriešu rindās īpaši jāizceļ olimpietis Uvis Kalniņš un Sindija Siliņa, kuri izcīnīja uzvaras visās individuālajās disciplīnās, kā arī sekmēja Valmieras jauktās komandas uzvaru 4x100m br./st. stafetē. Minētie sportisti komandu cīņā Valmierai sagādāja 5 no septiņām uzvarām.

LPF kausa izcīņa pirmo reizi norisinājās Rēzeknē, Olimpiskā centra “Rēzekne” atklātajā peldbaseinā, un tika organizētas ar Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes un Olimpiskā centra “Rēzekne” atbalstu.

QR Code Business Card