LPF pieaugušo un jauniešu izlase aizvada MTN Ungārijā

Latvijas Peldēšanas federācijas pieaugušo un jauniešu izlase 12 cilvēku sastāvā aizvada mācību treniņu nometni Ungārijā, gatavojoties šīs sezonas nozīmīgākajiem startiem – FINA pasaules čempionātam un Eiropas Jaunatnes olimpiskajam festivālam, kas norisināsies šī mēneša nogalē. 

LPF izlases sportisti, kas pārstāvēs Latvijas valsti FINA pasaules čempionātā un Eiropas Jaunatnes olimpiskajā festivālā, līdzās Baltkrievijas, Korejas un citu valstu nacionālajām izlasēm ir apmetušies un trenējas Ungārijas pilsētā Hodmezevāšārhējā (Hódmezővásárhely) esošajā sporta bāzē, kas 2014.gadā bija Eiropas Junioru čempionāta mājvieta. Sporta bāzē ir pieejams viss nepieciešamais kvalitatīva mācību treniņu procesa nodrošināšanai, savukārt par sportistu sagatavošanos un labsajūtu rūpējas ne vien treneri, bet arī sporta ārsts un kvalificēts fizioterapeits/masieris.

LPF pieaugušo izlases sastāvā nometnē piedalās Kristīna Šteina, Gabriela Ņikitina, Dana Kolidzeja, Uvis Kalniņš, Ģirts Feldbergs un Daniils Bobrovs (trenere – G. Broka), savukārt EJOF sastāvā ietilpst Ieva Maļuka, Arina Sisojeva, Alens Ēriks Jaunbērziņš, Didzis Rudavs, Artūrs Markovs, Tomass Jegorovs (treneri – J. Kuzmina un S. Kurmeļevs).

Mācību treniņu nometne ilgs 12 dienas un pēc tās sportisti tiešā ceļā dosies uz sacensību norises vietām – pieaugušo izlase 20. jūlijā ieradīsies Budapeštā, kur no 23.-30. jūlijam norisināsies FINA pasaules čempionāts, savukārt jaunieši 21. jūlijā pievienosies Latvijas olimpiskajai delegācijai Ģērā.

QR Code Business Card