LPF rīkoto sacensību rezultāti arī LEN datu bāzē

LPF 2011. gadā rīkoto sacensību – Latvijas ziemas čempionāta un Baltijas valstu čempionāta – rezultāti pieejami arī Eiropas Peldēšanas federācijas (LEN) sacensību datu bāzē: www.swimrankings.net

  
 
 
 
      Swimrankings.net ir Eiropas Peldēšanas federācijas (LEN) oficiāli atzīto sacensību datu bāze, kurā ir atrodama informācija gan par LEN atzītajām sacensībām, gan šo sacensību rezultāti. Tāpat šajā vietnē ir apkopoti Eiropas valstu sportistu reitingi nacionālā mērogā, kā arī kopējais Eiropas peldētāju TOPs pēc FINA punktiem.
     Swimrankings.net darbojas pēc ļoti vienkārša uzbūves principa – viss, kas Jums ir nepieciešams, ir kreisās puses izvēlnē izvēlēties Jums aktuālo datu bāzes pozīciju: Atlēti (Athletes), Sacensības (Meets) vai Reitingi (Rankings). Neatkarīgi no izvēlētās pozīcijas, visi elementi – sportista vārds, uzvārds, sacensību nosaukums, norises vieta, pārstāvētā valsts un/vai komanda – ir savstarpēji savienoti un viegli pārredzami.
     Savukārt, mājas lapas labās puses izvēlnē ir atrodamas ātrās saites uz tuvākajām starptautiskajām sacensībām, nozīmīgāko sacensību rezultātiem un labāko rezultātu apkopojumu. Turpat, labās puses izvēlnes apakšējā sadaļā ir pieejama saite uz Latvijas sportistu augstvērtīgākajiem rezultātiem.

 

 

QR Code Business Card