Ņikitinai Eiropas čempionātā Latvijas rekords

Šodien Glāzgovā, Eiropas čempionāta pirmajā dienā, rīdziniece Gabriela Ņikitina labojusi sev piederošo nacionālo rekordu 50m brīvajā stilā. 

Ņikitina distanci veica 25.58 sekundēs, tādējādi par 0.05 sekundēm labojot pašas maijā Baltkrievijas čempionātā sasniegto rekordu (25.63). Sasniegtais rezultāts sportistei deva 21.vietu, no iekļūšanas pusfinālā atpaliekot vien par 0.10 sekundēm.

Vienā peldējumā ar Ņikitinu startēja arī čempionāta debitante Ieva Maļuka, kura distanci veica 25.88 sekundēs, ieņemot 31. vietu. Savukārt Arina Baikova šajā pašā distancē finišu sasniedza 26.53 sekundēs.

Mazāk veiksmīgs starts čempionāta pirmajā dienā padevās Ģirtam Feldbergam un Daniilam Bobrovam. Feldbergs 50m uz muguras finišu sasniedza pēc 26.22 sekundēm, tādējādi ierindojoties 37.vietā, bet Bobrovs, distanci veicot vienā minūtē un 03.10 sekundēs (1:03.10), 56 sportistu konkurencē ierindojās 43.vietā.

Rītdien, 04. augustā, no mūsu sportistiem startēs vienīgi Arina Baikova un Ieva Maļuka, kuras piedalīsies priekšsacīkstēs 50m peldējumā uz muguras.

Eiropas čempionāts peldēšanā ilgs līdz 9. augustam. Eiropas čempionāts peldēšanā ir daļa no pirmā Eiropas čempionāta vairākos sporta veidos, kas notiek Berlīnē un Glāzgovā. Glāzgovā sacenšas sportisti peldēšanā, golfā, riteņbraukšanā, airēšanā, vingrošanā un triatlonā, kamēr vieglatlētikas čempionāts nākamnedēļ tiks aizvadīts Berlīnē.

QR Code Business Card