Noskaidroti Kurzemes čempioni peldēšanā

Piektdien (Lāčplēša dienā) 11.novembrī Ventspils 25 m peldbaseinā peldbaseinā notika 13.Kurzemes čempionāts peldēšanā. To organizēja Ventspils Olimpiskais centrs kopā ar sporta klubu “Spars” un “Kurzemes Radio”.

Tradicionāli sacensības ievadīja peldējumi īsajā 50 m distancē, kā brīvajā stilā, tā arī brasā, tauriņstilā un peldējumos uz muguras. Visvairāk dalībnieku bija brīvajā stilā, kurā sacentās 33 sievietes un 63 vīrieši no Ventspils, Liepājas un Jūrmalas. Tam sekoja čempiona medaļu izcīņa 100 metros katrā no četriem peldēšanas veidiem, 100 m kompleksajā peldējumā un 400 m brīvajā stilā.

Sacensības noslēdza stafešu peldējumi 4×50 m brīvajā stilā, kuras kā jau stafetes, noritēja ļoti emocionāli un saspringti. Abās stafetēs uzvaras guva Jūrmalas peldētāji. Viņiem arī visvairāk – 9 Kurzemes čempionu tituli. Liepājai 6 (seši) un Ventspilij 5 (pieci).

Katras pilsētas labākā peldētāja un peldētājs saņēma balvu. Jūrmalai tie bija Arina Baikova un Ņikita Kudrjašovs, Liepājai Karolina Kuļikova un Jānis Bučis un Ventspilij Kristiāna Kļestrova un Pāvels Vilcāns.

Kurzemes čempionāts bija vienlaikus arī pēdējā pārbaude un atlases sacensības, lai sastādītu Kurzemes novada izlases komandu 27.Latvijas novadu kausa izcīņai, kas notiks Jelgavā 25.un 26. novembrī.

Informāciju sagatavoja: U.Zemzars

QR Code Business Card