Noslēdzies A.Lapas piemiņai veltītais ūdenspolo turnīrs

No 2016. gada 27. līdz 30. oktobrim Inčukalnā norisinājās jau tradicionāls starptautisks jauniešu ūdenspolo turnīrs, kas ir veltīts Latvijas slavenā trenera Aivara Lapas piemiņai. 

Jāatzīmē, ka turnīra popularitāte ir augusi un šogad uz Inčukalnu bija atbraukušas nu jau četras komandas – divas no Lietuvas, viena no Baltkrievijas un mūsu pašmāju Inčukalna komanda. Katru gadu turnīra spēles kļūst skatāmākas, aizraujošākas, jo līdzi sportistiem aug arī viņu sporta meistarības  līmenis.

Par šī gada turnīra uzvarētājiem kļuva Kauņas komanda. Cīņa par pirmo vietu bija aizraujoša. Cīņā par zelta godalgām iesaistījās Kauņas un Elektrēnu pilsētu komandas, abas no Lietuvas. Pirmajā un otrajā periodā Elektrēnu vienība bija vadība ar ievērojamu pārsvaru, bet noslēdzošajos divos periodos Kauņas sportistiem izdevās izlīdzināt rezultātu un pēdējā minūtē izvirzīties vadībā pēc piecu metru soda metiena. Spēle noslēdzas ar rezultātu 13:12 Kauņas komandas labā.

Inčukalna komanda izcīnīja trešo vietu, turnīra otrajā aplī apspēlējot Minskas (Baltkrievija) komandu ar rezultātu 18:6.

Medaļu pasniegšanas ceremonijā piedalījās arī Inčukalna novada vadītājs Aivars Nalivaiko. Viņš apbalvoja uzvarētājus ar medaļām un novada administrācijas piemiņas balvām.

 Organizētāji aicina visus uz turnīru nākošgad un cer sagaidīt vēl vairāk dalībnieku un atbalstītāju!

QR Code Business Card