Otrās dienas finālisti

Noskaidroti Latvijas atklātā čempionāta otrās dienas finālisti, kas vakara sesijā cīnīsies par čempionāta medaļām

Rīta sesijā ar ļoti pārliecinošu pieteikumu uz uzvaru 200m br./st. pirmā finišu sasniedza Ieva Maļuka (2:04.70), tuvāko konkurenti apsteidzot par teju 8 sekundēm. Maļukai finālā pievienosies arī Marija Goberga, Zane Embrekte un Kristiāna Maskava.

Vīriem šajā distancē uzvarētājs tiks noskaidrots ārzemnieku starpā – priekšsacīkstēs sešus labākos laikus uzrādīja tieši ārvalstu sportisti. Kā labākais no Latvijas finālā iekļuva jelgavnieks Jevģenijs Boicovs.

200m peldējumā brasā priekšsacīkstēs labākais laiks Alinai Žmuškai (2:36.22), tikmēr Arinai Sisojevai un Janai Dobrjanskai attiecīgi 3. un 4. kvalifikācijas laiks.

Vīriem 200m brasā fināla peldējumā centrālajos celiņos startēs Daniils Bobrovs, kas priekšsacīkstēs uzrādīja labāko rezultātu, un Iļja Šimanovičs. Tāpat finālā redzēsim Martinu Alikvē (Igaunija), Marko Priednieku, Jāni Vitautu Siliņu, Rihardu Kahanoviču.

100m uz muguras finālā favorītu statusā būs Anastasija Škurdai, Arina Baikova, Aļena Semižona un Kristīna Šteina, savukārt vīriem starp četriem baltkrieviem par medaļām cīnīsies arī Ģirts Feldbergs.

Latvijas čempionāta medaļas 50m tauriņstilā visticamāk savstarpēji sadalīs ārvalstu sportisti – vīriem priekšsacīkstēs ātrākais bija Daniels Zaitsevs (24.15), savukārt sievietēm ātrākā bija Anastasija Škurdai (27.04)

Tāpat vakarā tiks noskaidroti čempioni 400m kompleksā un 4 x 200m br./st. stafešu peldējumos

Sacensību rezultāti un starta protokoli

Čempionāta pirmās dienas fināli sāksies plkst. 17:00 un to tiešraide būs pieejama Sportacentrs.com TV kanālā, kā arī LPF mājaslapā. Latvijas Peldēšanas federācija aicina ikvienu interesentu nākt un atbalstīt savus favorītus arī klātienē. Ieeja – bez maksas

QR Code Business Card