Pasaki paldies savam trenerim

LTV Sporta studija rīko Tautas sporta akciju “Mans treneris”, kurā aicina godināt savus trenerus, sakot viņiem paldies pateicības rakstu formā.

LTV Sporta studija aicina izteikt pateicību saviem treneriem, kas mūs ir iedvesmojuši, audzinājuši, ļāvuši kļūt par labiem sportistiem, bet, galvenais, par to, ka ir parādījuši pareizo ceļu dzīvē. Ikviens no mums ir aicināts uzrakstīt dažas rindiņas – ko Tev ir devis Tavs treneris un kāpēc Tu esi viņam pateicīgs. Būtu ļoti labi pievienot arī sava trenera fotogrāfiju.

Jau pirmajās akcijas nedēļās pateicības raksti ir izveidoti arī vairākiem peldēšanas treneriem – LPF Goda prezidentam, Atzinības krusta kavalierim Ulidm Zemzaram, nopelniem bagātajam Jurim Rodem un viņa audzēknei Intai Andrejānovai, Vitālijam Solovjovam, kā arī bērnu peldētapmācības treneriem Edijam Jundem un Gustavam Zālītim. Pateicības treneriem vari apskatīt šajā lapā.

Pasaki paldies arī savam peldēšanas trenerim. Ienāciet šeit un ierakstiet savu pateicības rakstu. Ja jūsu rīcībā ir trenera foto, tad pievienojiet arī to. Sporta studijas kolektīvs noformēs jūsu rakstīto kā īstu pateicības rakstu un sāks veidot Latvijas treneru Slavas zāli. Tā būs digitālā formātā, taču katrs varēs aizsūtīt savam trenerim šādu pateicības rakstu, vajadzības gadījumā arī izdrukātā formātā.

avots: lsm.lv

QR Code Business Card