Peldētāji starp labākajiem sportistiem savās pilsētās

Tradicionāli, tuvojoties gada noslēgumam, Latvijas pašvaldības atskatās uz savu iedzīvotāju aktivitātēm un sasniegumiem, kas ir ļāvuši godam izskanēt pilsētas vārdam ne tikai valsts mērogā, bet arī starptautiskajā arēnā. Patīkami, ka šogad ļoti daudzās pilsētās dažādās sporta nominācijās ir nominēti arī vairāki peldētāji un peldēšanas treneri.

Rīgas Domes IKSD organizētajā konkursā „Rīgas Sporta laureāts 2011” starp pretendentiem nominācijā „Uzlecošā zvaigzne sportā” tika izvirzīts Eiropas Jaunatnes olimpiskā festivāla medaļnieks, Latvijas rekordists un Latvijas čempions   Jānis Šaltāns. Atbilstoši konkursa nolikumam, katrā nominācijā tika izvirzīti vien seši sportisti, no kuriem tika izraudzīts laureāts.  J. Šaltāna trenere Gaļina Broka tika pieteikta kategorijā "Labākais treneris". Šoreiz gan par uzlecošo zvaigzni tika atzīts šķēpmetējs Zigismunds Sirmais, bet labākā trenere – Valentīna Eiduka. 

Savukārt Jūrmalā un Valmierā labāko sportistu apbalvošana un nominēšana notiks nākamnedēļ – 9.decembrī. Jūrmalā peldētāji ir nominēti sekojošās  kategorijās – „Gada sportists Jūrmalā" (Deniss Jariga), „Gada sportiste Jūrmalā" (9 peldētājas – Odrija, Jasinoviča, Arina Baikova, Laura Ņikitina, Kristīne Kārkliņa, Agneses Ņikitina, Diāna Pozņaka, Lidija Pohomova, Ilze Ņikitina un Krista Kristiāna Rekšņa), nominācijā „Gada uzlecošā zvaigzne" (Jeļizaveta Hmeļova, Jekaterina Smolina, Nikola Sidorova un Ņikita Kudrjašovs), kā arī – peldēšanas sports nominācijā „Populārākais sporta veids Jūrmalā", kur peldēšana ir viena no 10 pretendentēm uz šo titulu.

Valmieras pilsētas pašvaldība organizētajā Valmieras sporta laureātu godināšanas pasākumā, starp gada labākā sportista pretendentiem ir atrodams Eiropas Junioru čepionāta bronzas medaļas ieguvējs un Pasaules Junioru čempionāta finālists Uvis Kalniņš, bet uz labākā trenera titulu pretendē peldēšanas treneris Vladimirs Širjājevs. Kopumā valmierā tiks apbalvoti vairāk kā 150 bērnu un jauniešu laureāti, kā arī tiks noskaidroti laureāti nominācijā gada "Sportiskie saniegumi", "Gada sportists", "Gada sportiste",  "Gada sporta spēļu komanda" un "Gada treneris".

Tāpat starp labākajiem pilsētu sportistiem peldētāji noteikti būs atrodami arī citās lielākajās Latvijas pilsētās, tai skaitā Liepājā un Jelgavā, kurās sporta laureāti tiek noskaidroti citā laikā.

 

">Foto: sporto.lv
QR Code Business Card