Ribakova portālam lsm.lv dalās ar savām izjūtām, gatavojoties RIO

Latvijas peldētāju mērķis Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs būs parādīt savu labāko sniegumu, Latvijas Televīzijas “Rīta Panorāmā” ceturtdien pastāstīja Aļona Ribakova, kuru Brazīlijā gaida olimpiskā debija. Ribakova izvirzījusi mērķi Rio uzlabot savu rezultātu.

Treniņu Olimpiskā centra peldbaseinā Ribakova sāka jau septiņos no rīta, bet vakarā sportistei vēl paredzēts sausais treniņš. Jau svētdien, 31.jūlijā, Ribakova lidos uz Rio, kur 10 dienās aklimatizēsies ur turpinās gatavoties 10.augustā paredzētajam startam 200 metru brasa distancē.

Īpašo sacensību peldkostīmu Ribakova taupa olimpiskajam startam, taču sportiste uzsvēra, ka tērpi visiem peldētājiem būs vienādi, un labākajiem īpašu priekšrocību nebūs. Ribakova vēl īsti nav noticējusi, ka peldēs Riodežaneiro, bet par gaidāmo olimpisko startu viņai ir liels prieks.

Interviju ar Aļonu Ribakovu skaties replay.lv

Atbilstoši Starptautiskās Ūdens sporta veidu federācijas (FINA) olimpiskās atlases kritērijiem, Ribakovai startam Rio piešķirta solidaritātes vieta, kas paredzēta valstu lielākas pārstāvības nodrošināšanai. Nepiepildījās Ribakovas cerības pirmsolimpiskajā periodā izpildīt kvalifikācijas normatīvu. Viņa bija tuvu arī tam, lai pirms četriem gadiem startētu Londonā, bet izmainījās olimpiskās kvalifikācijas sistēma, tādēļ sportistes olimpiskā debija būs tikai Rio.

Latviju peldēšanā Rio spēlēs pārstāvēs arī Uvis Kalniņš 200 metru kompleksajā peldējumā.

Izmantotie avoti: lsm.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

QR Code Business Card