Rīgā norisināsies Ziemeļvalstu Jaunatnes čempionāts

Šonedēļ, 14.-15. jūlijā, Rīgā norisināsies Ziemeļvalstu Jaunatnes čempionāts peldēšanā, kurā piedalīsies jaunie sportisti no vienpadsmit valstīm.

Ziemeļvalstu Jaunatnes čempionāts ir reģiona vērienīgākās un nozīmīgākās jauniešu sacensības, kurās piedalās visas deviņas Ziemeļvalstu Peldēšanas federācijas dalībvalstis (Dānija, Somija, Norvēģija, Zviedrija, Islande, Fēru salas, Latvija, Lietuva, Igaunija), kā arī īpaši ielūgtās komandas, kas šogad ir Nīderlandes un Šveices jauniešu izlases.

Lai gan čempionātā pieteikto dalībnieku skaits nav liels, tajā piedalīsies Ziemeļvalstu spēcīgākie un talantīgākie jaunieši, kuru vidū ir arī virkne sportistu, kas jau šobrīd sevi ir apliecinājuši Eiropas mēroga sacensībās.

Latvijas komandas sastāvā ir iekļauti 40 sportisti, tai skaitā Ieva Maļuka, kas pagājušajā nedēļā notiekošajā Eiropas Junioru čempionātā izcīnīja augsto piekto vietu 100m brīvajā stilā.

Čempionāta programma sastāv no trīs sesijām un tajā ir iekļautas visas – 32 – olimpiskās distances. Uzvarētājs tiks noskaidrots pēc viena starta noteikumiem.

Sacensību tiešraide

Sacensību programma un pieteikumu saraksti 

Latvijas Peldēšanas federācija aicina ikvienu interesentu nākt un atbalstīt Latvijas valstsvienību šajās sacensībās. Ieeja bez maksas

Sacensību norises vieta un laiks: 

Rīga, Ķīpsalas 5 (RTU Ķīpsalas peldbaseins),14.-15.07.2018

14. jūlijā – 10:00; 16:00

15. jūlijā – 10:00

Sacensības tiek rīkotas ar Rīgas domes Izglītības un kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu.

QR Code Business Card