“Riga Sprint 2016” pulcē jaunu dalībnieku skaita rekordu (III)

Šajā nedēļas nogalē, 04.-05. novembrī, sporta kompleksa “Daugavas sporta nams” peldbaseinā (25m) norisināsies tradicionāli masveidīgākās starptautiska mēroga sacensības peldēšanā „Riga Sprint 2016”, kurās šogad pulcēsies vairāk kā 400 sportistu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas.

Divu dienu garumā par Sprinta čempionāta 28 medaļu komplektiem individuālajās distancēs cīnīsies ne vien pašmāju labākie sportisti, bet arī kaimiņvalstu jauniešu un pieaugušo izlašu dalībnieki. Starp Latvijas labākajiem sportistiem šajās sacensībās tiks noskaidroti arī tie, kuri iegūs tiesības startēt 2016.gada FINA pasaules čempionātā 25m peldbaseinā, kas no 6.-11. decembrim norisināsies Kanādas pilsētā Vindsorā. Latviju Kanādā varētu pārstāvēt vismaz 4 sportisti.

„Šogad sacensību galvenais uzdevums ir nodrošināt kvalitatīvu un sekmīgu pašmāju sportistu atlasi dalībai pasaules čempionātā Kanādā, un šajā aspektā nav iespējams iztikt bez nopietnas konkurences, tāpēc ir liels prieks, ka arī šogad baseinā redzēsim spēcīgus kaimiņvalstu sportistus. Aicinu ikvienu interesentu apmeklēt šajā nedēļas nogalē Daugavas Sporta namu un izbaudīt augsta līmeņa sacensības”, min LPF prezidents Aivars Platonovs.

Festivāla programma ir sadalīta sacensību priekšpeldējumos jeb kvalifikācijas sacensībās, kas norisināsies rīta sesijā, un finālos, kuros par medaļām cīnīsies seši spēcīgākie sportisti. Stafešu peldējumos labākās komandas tiks noskaidrotas vakara programmas ietvaros.

„Riga Sprint 2016”, kas tiek rīkotas ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu, ir iekļautas Eiropas Peldēšanas federācijas (LEN) un Starptautiskās ūdens sporta veidu federācijas (FINA) sacensību kalendārā.

Latvijas Peldēšanas federācija aicina ikvienu interesentu nākt un atbalstīt savus favorītus šajās sacensībās. Ieeja – bez maksas.

 

Sacensību mājas lapa

Sacensību translācija tiešraidē būs pieejama sporta kanālā Sportacentrs.com TV (Lattelecom Interaktīvās TV 411.kanāls), portālā Sportacentrs.com, LPF mājas lapā – www.swimming.lv, kā arī sacensību mājas lapā. Tiešraides sākums katru dienu 09:30 (priekšsacīkstes) un 18:00 (fināli).

Sacensību norises vieta un laiks:

Rīga, Kr. Barona iela 107. (Daugavas Sporta nams),

Priekšsacīkstes no plkst. 09:30;

Fināli no plkst. 18:00.

QR Code Business Card