Rīgas čempionātā un jauniešu meistarsacīkstēs dominē BSK Delfīns audzēkņi

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 24.-25. novembrī Daugavas Sporta nama peldbaseinā norisinājās atklātais Rīgas čempionāts un Rīgas jauniešu meistarsacīkstes peldēšanā, kurās šogad piedalījās sportisti ne vien no Rīgas, Pierīgas novadiem un Jūrmalas, bet arī peldētāji no Igaunijas un Vācijas.

Gan Rīgas čempionātā, gan jauniešu meistarsacīkstēs vislielāko uzvaru klāstu ieguva sporta kluba “Delfīns” audzēkņi, kāpjot uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena attiecīgi 8 un 5 reizes. Pieaugušo konkurencē īpaši jāizceļ Arina Sisojeva, kas palika nepārspēta 100m un 200m brasā,  200m kompleksajā peldējumā, kā arī kaldināja jauktās komandas uzvaru 4x100m kombinētajā stafetē.

Pie trīs uzvarām čempionātā tika arī Rīdzenes Daugavas SN audzēkņi Fjodors Mjasojedovs (100m tauriņstilā un 100m kompleksā) un Ieva Maļuka (200m un 400m br./st.), kas papildus uzvarām individuālajās distancēs uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa arī 4x100m br./st. stafetē jauktajām komandām. Vēl divas uzvaras spēja izcīnīt arī BJSS Rīdzene Ziepniekkalna pārstāvis Ģirts Feldbergs, kas triumfēja 200m uz muguras un arī 200m br./st.

Jauniešu meistarsacīkstēs peldceliņa dominēja 2 sportisti – rīdzinieks Ņikita Gorbačevs (SK Delfīns), kurš palika nepārspēts visos pieteiktajos individuālajos startos (50m br./st., 200m kompleksā, 200m br./st.), kā arī 4x50m br./st. stafetē jauktajām komandām, un Igaunijas kluba Argo pārstāve Jekaterina Pogodina, kas plūca uzvarētājas laurus 50m tauriņstilā, 200m br./st. un 200m kompleksajā peldējumā, savukārt 50m br./st. izcīnīja otro vietu, piekāpjoties SK Delfīns audzēknei Zlatai Pettinenai.

Jauniešu meistarsacīkstēs startēja 15 klubi un sporta skolas – kopumā uz starta izgāja gandrīz 250 jauno peldētāju, savukārt čempionātā par 18 medaļu komplektiem cīnījās teju 200 sportistu no 16 klubiem un sporta skolām.

Sacensību rezultāti pieejami LPF sacensību kalendārā

Rīgas Čempionāts un Rīgas Jauniešu meistarsacīkstes tiek rīkotas ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu

QR Code Business Card