Rīgas Sprints 2018

Šajā nedēļas nogalē, 02.-03.novembrī, sporta kompleksa “Daugavas sporta nams” peldbaseinā (25m) sesto gadu pēc kārtas norisināsies starptautiskais sprinta festivāls “Rīgas Sprints 2018”, kas ir iekļauts FINA 2018.gada pasaules čempionāta atzīto kvalifikācijas sacensību kalendārā.

Rīgas Sprints ir plašākās un atpazīstamākās peldēšanas sacensības Baltijā, kurās tradicionāli pulcējas ne vien Latvijas, bet arī kaimiņvalstu labākie sportisti. Arī šogad līdzās Latvijas sportistiem sacensībās uz starta blokiem kāps Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas sportisti.

Kopumā dalībai sacensībās pieteikti teju 500 sportistu un viņu vidū ir gan pašmāju labākie sportisti, t.s. Eiropas Junioru vicečempions Didzis Rudavs un 6.vietas ieguvēja Ieva Maļuka, gan Baltkrievijas un Igaunijas izlašu dalībnieki. Kuplais dalībnieku skaits vēl vairāk palielinās intrigu cīņā par 28 medaļu komplektiem individuālajās distancēs un ir skaidrs, ka pašmāju sportistiem nāksies rādīt savu labāko sniegumu, lai Sprinta čempionāta medaļas paliktu Latvijā.

Festivāla programma ir sadalīta sacensību priekšpeldējumos jeb kvalifikācijas sacensībās, kas norisināsies rīta sesijā, un finālos, kuros par medaļām cīnīsies seši spēcīgākie sportisti. Stafešu peldējumos labākās komandas tiks noskaidrotas vakara programmas ietvaros.

„Rīgas Sprints 2018”, kas tiek rīkotas ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu, ir iekļautas Eiropas Peldēšanas federācijas (LEN) un FINA sacensību kalendārā.

Latvijas Peldēšanas federācija aicina ikvienu interesentu nākt un atbalstīt savus favorītus šajās sacensībās. Ieeja – bez maksas. Plašāka informācija LPF mājas lapā: www.swimming.lv

Sacensību translācija tiešraidē būs pieejama sporta kanālā Sportacentrs.com TV (Lattelecom Interaktīvās TV 411.kanāls), portālā Sportacentrs.com, LPF mājas lapā – www.swimming.lv, kā arī sacensību mājas lapā.

Sacensību pieteikumi un dalībnieku saraksts

Sacensību norises vieta un laiks:

Rīga, Kr. Barona iela 107. (Daugavas Sporta nams),

Priekšsacīkstes: 02. novembrī plkst. 11:30; 03.novembrī plkst. 09:30;

Fināli: 02. novembrī plkst. 18:00; 03. novembrī plkst. 18:00

QR Code Business Card