Rīgas Sprints pulcē vairāk kā 500 sportistu

Šajā nedēļas nogalē, 01.-02.novembrī, sporta kompleksa “Daugavas sporta nams” peldbaseinā (25m) septīto gadu pēc kārtas norisināsies starptautiskais sprinta festivāls “Rīgas Sprints 2019”, kas ir iekļauts LEN 2019.gada Eiropas čempionāta atzīto kvalifikācijas sacensību kalendārā.

Rīgas Sprints ir plašākās un atpazīstamākās peldēšanas sacensības Baltijā, kurās tradicionāli pulcējas ne vien Latvijas, bet arī kaimiņvalstu labākie sportisti. Arī šogad līdzās Latvijas sportistiem sacensībās uz starta blokiem kāps Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas un Ukrainas sportisti.

Kopumā dalībai sacensībās pieteikti vairāk kā 500 sportistu un viņu vidū ir gan pašmāju labākie sportisti, gan kaimiņvalstu izlašu dalībnieki. Īpaši jāizceļ Ukrainas sportiste, pasaules un Eiropas čempione, divu olimpisko spēļu dalībniece Darina Zevina. Kuplais dalībnieku skaits vēl vairāk palielinās intrigu cīņā par 28 medaļu komplektiem individuālajās distancēs un ir skaidrs, ka pašmāju sportistiem nāksies rādīt savu labāko sniegumu, lai Sprinta čempionāta medaļas paliktu Latvijā.

Festivāla programma ir sadalīta sacensību priekšpeldējumos jeb kvalifikācijas sacensībās, kas norisināsies rīta sesijā, un finālos, kuros par medaļām cīnīsies seši spēcīgākie sportisti. Stafešu peldējumos labākās komandas tiks noskaidrotas vakara programmas ietvaros.

„Rīgas Sprints 2019”, kas tiek rīkotas ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu, ir iekļautas Eiropas Peldēšanas federācijas (LEN) un FINA sacensību kalendārā.

Latvijas Peldēšanas federācija aicina ikvienu interesentu nākt un atbalstīt savus favorītus šajās sacensībās. Ieeja – bez maksas. Plašāka informācija LPF mājas lapā: www.swimming.lv

Sacensību translācija tiešraidē būs pieejama sporta kanālā Sportacentrs.com TV, portālā Sportacentrs.com, LPF mājas lapā – www.swimming.lv.

Ar dalībnieku pieteikumu sarakstiem var iepazīties šeit –  Swimrankings.net datu bāzē.

Sacensību norises vieta un laiks:

Rīga, Kr. Barona iela 107. (Daugavas Sporta nams),

Priekšsacīkstes: plkst. 09:45;

Fināli: plkst. 18:10;

QR Code Business Card