Sacensību kalendārs

2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017*

DatumsNosaukumsMPilsētaValstsNolikumsPieteikumsRezultāti
DatumsNosaukumsMPilsētaValstsNolikumsPieteikumsRezultāti
15. janvārisDelfīna diena25RīgaLatvija
21. janvārisRēzeknes BJSS sacensības peldēšanā ”Kraula diena”25RēzekneLatvija
21. janvārisGarais krauls25RīgaLatvija
21.-22. janvārisJelgavas 2016.g.Ziemas čempionāts garajās dist.25JelgavaLatvija
29.-30. janvārisJūrmalas skolēnu peldēšanas čempionāts25JūrmalaLatvija
04.-05. februārisJSPS sacensības „Jaunie talanti”25JelgavaLatvija
5.-6. februāris Daugavpils čempionāts25DaugavpilsLatvija
6. februāris"Daugavpils uzņēmēju balvas izcīņas sacensības peldēšanā"25DaugavpilsLatvija

12.-13. februārisLiepājas pilsētas meistarsacīkstes garajās distancēs25LiepājaLatvija
19.-20. februārisLatvijas ziemas čempionāts25RīgaLatvija





20.-21. februāris8. Baltic Open Masters Championship/Riga Amber Cup 201625RīgaLatvija







22. februārisĀdažu novada atklātās sacensības peldēšanas seriālā "Ūdensroze"25ĀdažiLatvija
26. februāris Peldēšanas sacensības "Jaunais līderis 2016"25JūrmalaLatvija
05. martsLR 53. Veterānu sporta spēles peldēšanā25JelgavaLatvija
07. martsĀdažu novada atklātās sacensības peldēšanas seriālā "Ūdensroze"25ĀdažiLatvija
11.-12. martsValmieras BSS atklātās meistarsacīkstes25ValmieraLatvija
11. marts4 komandu kauss25RīgaLatvija
12. marts“Delfīna diena “25LiepājaLatvija
16. martsJautrais bebrs25RīgaLatvija
17.-18. martsJSPS klasifikācijas sacensības25JelgavaLatvija
18.-19. marts"Pavasara kauss"25DaugavpilsLatvija
23. martsValmieras BSS Lieldienu sacensības25ValmieraLatvija
24. martsKompleksa diena25RīgaLatvija
28. martsĀdažu novada atklātās sacensības peldēšanas seriālā "Ūdensroze"25ĀdažiLatvija
25.-26. martsX Starptautiskās sacensības "Kristāla lāse"25VentspilsLatvija

2. aprīlis9.tradicionālās sacensības peldēšanā "Dautkom kauss - 2016"25DaugavpilsLatvija
08.-09. aprīlisLatvijas skolēnu sporta spēles (1997 un jaunāki)25JelgavaLatvija

11. aprīlisDaugavpils 2016.gada skolēnu sacensības peldēšanā25DaugavpilsLatvija
11. aprīlisĀdažu novada atklātās sacensības peldēšanas seriālā "Ūdensroze"25ĀdažiLatvija
15.-16. aprīlisLiepājas pils.atklātais čempionāts25LiepājaLatvija


23. aprīlisDaugavpils BJSS kauss-201625DaugavpilsLatvija
22.-23. aprīlisBaltijas valstu čempionāts (un jauniešu m-tes 02.-03, 00-01)50TallinaIgaunija
25. aprīlisĀdažu novada atklātās sacensības peldēšanas seriālā "Ūdensroze"25ĀdažiLatvija
28.-29. aprīlisDaugava-Kalev25RīgaLatvija
29. aprīlisJautrā varde25VentspilsLatvija
29. aprīlisĀBJSS pavasara čempionāts peldēšanā25ĀdažiLatvija
30. aprīlisStarptautiskās peldēšanas sacensības "Medūzas kauss"25JūrmalaLatvija

06.-07. maijsSprinta festivāls "Anišķiai 2016"25AnikšiLatvija
09.-22. maijsLEN Eiropas čempionāts50LondonaLielbritānija
14-15. maijsValmieras atklātās vecmeistaru sacensības "OTRĀ ELPA"25ValmieraLatvija

14. maijsOgres novada atklātais čempionāts peldēšanā25OgreLatvija

14. maijsLiepājas jauno sportistu čempionāts25LiepājaLatvija
20. maijsSezonas noslēguma sacensība25RīgaLatvija
21. maijsRēzeknes pilsētas 2016.gada atklātāis čempionāts peldēšanā25RēzekneLatvija
25.-29. maijsLEN Eiropas veterānu čempionāts50LondonaLielbritānija
26.-27. maijsJelgavas 2016.g. atklātais čempionāts25JelgavaLatvija
27. maijsSezonas noslēguma sacensības25VentspilsLatvija
27. maijsPeldēšanas sacensības "Uzlecošā zvaigzne"25JūrmalaLatvija
27.-28. maijs"Vasaras svētki"25DaugavpilsLatvija
10.-11. jūnijsBJSS "Rīdzene"/DSN atklātais čempionāts 25RīgaLatvija
16.-17. jūnijs“Rekordista diena “25LiepājaLatvija

17. jūnijsSezona noslēguma sacensības25DaugavpilsLatvija
21.-21. jūnijsJSPS mācību gada noslēguma sacensības25JelgavaLatvija
21.-22. jūnijsBJSS Rīdzene/ Ziepniekkalns noslēguma sacensības25RīgaLatvija
27.-29. jūnijs92. Latvijas čempionāts50RīgaLatvija


28.06.-03. jūlijsLEN Eiropas junioru čempionāts daiļlēkšanāRijekaHorvātija

01.-02. jūlijsIV Latvijas olimpiāde25RīgaLatvija

06.-10. jūlijsArena Eiropas junioru čempionāts peldēšanā (1999-2002, 1998-2001)50HodmezovasarhelyUngārija


09.-10. jūlijs Ziemeļvalstu jauniešu čempionāts<50>TampereSomija
10.-14. jūlijsLEN Eiropas čempionāts peldēšanā atklātā ūdenīHoornNīderlande
16.-17. jūlijsZiemeļvalstu čempionāts peldēšanā atklātā ūdenīTartuIgaunija
16.-18. jūlijsLEN Eiropas junioru čempionāts peldēšanā atklātā ūdenīDunkerqueFrancija
07. augustsXV Latvijas čempionāts peldēšanā atklātā ūdenī/Lielupes izaicinājums 2016JūrmalaLatvija
13. augustsII Daugavas kausa izcīņa peldēšanā atklātā ūdenīRīgaLatvija
05.-21. augustsXXXI Vasaras Olimpiskās spēles50RIOLatvija
10. septembrisVentspils sporta skolas "SPARS" Ventspils-Stralzund sacensības25VentspilsLatvija
17. septembrisII Nakts Peldējums50RīgaLatvija
01. oktobrisPeldēšanas sacensības "Jūrmalas domes kauss"25JūrmalaLatvija
06.-07. oktobrisJSPS sezonas atklāšanas sacensības25JelgavaLatvija
7. oktobrisBJSS Rīdzene/ ZPN
Sezonas atklāšana
25RīgaLatvija


07.-08.oktobrisSezonas atklāšanas sacensības25LiepājaLatvija
7.-8. oktobrisBJSS Rīdzene/ DSN
Starptautiskās peldēšanas sacensības “Līderis 2016”
25RīgaLatvija
7.-8. oktobris"Zelta rudens"25DaugavpilsLatvija
08. oktobrisStarptautiskas vecmeistaru sacensības peldēšanā „Atvasaras relaks Ventspilī 2016”25VentspilsLatvija
08. oktobrisŪdensbumba 2016, vienkāršotā ūdenspolo turnīrs peldēšanas klubiem, 1. tūre25InčukalnsLatvija
10. oktobrisJelgavas skolu Olimpiskās stafetes25JelgavaLatvija
14. oktobrisLatvijas jauniešu meistarsacīkstes (z. '03. g. dz. un jaun.; m. '04. g. dz. un jaun.)25JūrmalaLatvija
21. oktobrisBrīvā stila diena25VentspilsLatvija
21.-22. oktobrisValmieras pilsētas atklātais čempionāts25ValmieraLatvija
22. oktobrisŪdensbumba 2016, vienkāršotā ūdenspolo turnīrs peldēšanas klubiem, 2. tūre25InčukalnsLatvija
28. oktobrisLatvijas jauniešu čempionāts (z. '01.-'02. g. dz.; m. '02.-'03. g. dz.)25JūrmalaLatvija
04.-05. novembrisRīgas Sprints 201625RīgaLatvija





11. novembrisKurzemes čempionāts25VentspilsLatvija
12. novembris8. International Open Masters Meet "Kokneses rudens"25KokneseLatvija
12. novembrisPeldēšanas sacensības "JSS kauss"25JūrmalaLatvija
19. novembrisŪdensbumba 2016, vienkāršotā ūdenspolo turnīrs peldēšanas klubiem, 3. tūre25InčukalnsLatvija
25.-26. novembris27. Latvijas novadu kauss25JelgavaLatvija




25.-26. novembrisRīgas jauniešu meistarsacīkstes25RīgaLatvija

25.-26. novembrisRīgas čempionāts25RīgaLatvija

26. novembrisĀtrā muguriņa 25LiepājaLatvija
02.-03. decembrisLatvijas junioru čempionāts (z. '99. g. dz. un jaunāki; m. '00. g. dz. un jaunākas)25JelgavaLatvija

6 - 11. decembrisFINA pasaules čempionāts25VindsoraKanāda
9.-11. decembrisZiemeļvalstu čempionāts25KoldingaDānija
9. decembris“Cerību starti “ ( 2006.dz.g.un jaun.)25LiepājaLatvija
10. decembrisŪdensbumba 2016, vienkāršotā ūdenspolo turnīrs peldēšanas klubiem, 4. tūre25InčukalnsLatvija
14. decebrisValmieras BSS Ziemassvētku sacensības25ValmieraLatvija
15.-16.. decembrisStarptautiskais Ziemassvētku turnīrs25LiepājaLatvija
22.-23. decembrisJSPS Ziemassvētku sacensības. A.Miskārova kausa izcīņa25JelgavaLatvija
27. decembrisJSPS Jaungada sprints. J.Mistera kauss. A.Ozoliņas kauss.25JelgavaLatvija
22. decembrisZiemassvētku sacensības25DaugavpilsLatvija
22. decembrisLedus Lāse25VentspilsLatvija
23. decembrisBJSS “Rīdzene”/ZPN
“Ziemassvētku sacensības junioriem”
25RīgaLatvija
23. decembrisBJSS Rīdzene”/ZPN “Ziemassvētku sacensības”25RīgaLatvija
30. decembrisPeldēšanas sacensības "Ziemassvētku čempionāts"25JūrmalaLatvija

*Kalendārs var tikt labots un papildināts

QR Code Business Card