Sacensību kalendārs

Arhīvs 2016 2017 2018

DatumsNosaukumsMPilsētaValsts NolikumsPieteikumsRezultāti
19.-20. janvārisJelgavas ziemas čempionāts garajās distancēs25JelgavaLatvija
27. janvārisBJSS Rīdzene/ZPN "Garais Krauls"25RīgaLatvija
27. janvārisJūrmalas skolēnu čempionāts25JūrmalaLatvija
02.-03. februārisJaunie talanti (3 vecuma grupās)25JelgavaLatvija
03.-04. februārisDaugavpils čempionāts25DaugavpilsLatvija
11.-12. februārisIX Baltic Open Masters Championship/Riga Amber Cup25Rīga Latvija




17. februārisJSPS klasifikācijas sacensības25JelgavaLatvija
17. februārisĀtrā muguriņa25VentspilsLatvija
18.-19. februārisEzerzeme25DaugavpilsLatvija
24.-25. februārisLatvijas ziemas čempionāts25JelgavaLatvija




03. martsLiepājas KSS-Ezerkrasts sacensības ”Kraula diena”25LiepājaLatvija
03. martsStarptautiskās sacensības "Medūzas kauss"25JūrmalaLatvija
06. martsĀdažu novada atklātās peldēšanas sacensības "Ūdensroze"25ĀdažiLatvija
15. martsBJSS Rīdzene/ZOL "Jautrais bebrs"25RīgaLatvija
17. martsČetru komandu kauss25RīgaLatvija
17.-18. martsValmieras BSS atklātās meistarsacīkstes25ValmieraLatvija
17.-18. martsPavasara kauss25DaugavpilsLatvija
24.-25. marts11. Kristāla lāse25VentspilsLatvija
27. martsĀdažu novada atklātās peldēšanas sacensības "Ūdensroze"25ĀdažiLatvija
31.03.-01. aprīlisBaltijas valstu čempionāts un Baltijas jauniešu meistarsacīkstes (z. '01.-'03.g.dz.; m.'02-'04.g.dz.)50RīgaLatvija




06. aprīlisUzlecošā zvaigzne25JūrmalaLatvija
07.-08. aprīlis70. Latvijas sporta spēles ('98.g.dz. un jaunāki)25JelgavaLatvija





10. aprīlisDaugavpils skolēnu sacensības25DaugavpilsLatvija
12. aprīlisX Dautkom kauss25DaugavpilsLatvija
12. aprīlisValmieras BSS Lieldienu sacensības25ValmieraLatvija
12.-13.aprīlisLiepājas pilsētas čempionāts25LiepājaLatvija
13. aprīlisBJSS Rīdzene/DSN "Kompleksa diena 2017"25RīgaLatvija
20. aprīlisBJSS Rīdzene/ZPN "Kompleksa diena 2017"25RīgaLatvija
21. aprīlisJautrā varde25VentspilsLatvija
22. aprīlisDaugavpils BJSS kauss25DaugavpilsLatvija
22.-23. aprīlisLatgale-zilo ezeru zeme25DaugavpilsLatvija
24. aprīlisĀdažu novada atklātās peldēšanas sacensības "Ūdensroze"25ĀdažiLatvija
28. aprīlisLiepājas KSS-Ezerkrasts sacensības "Zaļā vardīte”25LiepājaLatvija
05.-06. maijsStarptautiskais sprinta festivāls25AnikšiLatvija
11. maijsLiepājas KSS jauniešu meistarsacīkstes25LiepājaLatvija
11.-12. maijsJelgavas vasaras čempionāts25JelgavaLatvija
13. maijsOgres novada atklātais čempionāts25OgreLatvija
18.-19. maijsLiepājas KSS sezonas noslēguma sacensības25LiepājaLatvija
18.-21. maijs33. SELL Studentu spēles50RīgaLatvija


19. maijsJaunais līderis25JūrmalaLatvija
19. maijsSezonas noslēguma sacensības "Mans rekords"25VentspilsLatvija
19.maijs BJSS RĪdzene/DSN "Noslēguma starti"25RīgaLatvija
20. maijsBJSS Rīdzene/ZOL kvalifikācijas sacensības 25RīgaLatvija
20.-21. maijsVecmeistaru sacensības "Otrā elpa"25ValmieraLatvija

25.-26. maijsLiepājas KSS sprinta turnīrs "Rekordista diena”25LiepājaLatvija
27. maijsVasaras svētki25DaugavpilsLatvija
26.-28. maijs93. Latvijas čempionāts50RīgaLatvija


01.-02. jūnijsBJSS Rīdzene Čempionāts25RīgaLatvija
02.-03. jūnijsStarptautiskās jauniešu sacensības “Madwave Challenge”25RīgaLatvija
06. jūnijsBJSS Rīdzene/ZPN "Delfīna diena"25RīgaLatvija
09.-10. jūnijsLatvijas atklātais čempionāts vecmeistariem un tautas klasē50RīgaLatvija




12.-18. jūnijsLEN Eiropas čempionāts daiļlēkšanāKijevaUkraina
16.-17. jūnijsLatvijas Junioru un jauniešu čempionāts50RīgaLatvija
13.-18. jūnijs5. Pasaules Strādājošo sporta spēles50RīgaLatvija
20.-21. jūnijsJSPS Sezonas noslēguma sacensības25JelgavaLatvija
20.-21. jūnijsSezonas noslēguma sacensības (jaunieši)25RīgaLatvija
20. jūnijsSezona nosleguma sacensības25DaugavpilsLatvija
30.06.- 01.jūlijsLPF Kausa izcīņa25RēzekneLatvija
28.06.-02. jūlijsArena Eiropas Junioru čempionāts (z. '99.-'02. g. dz.; m. '03.-'00. g. dz.)50NetaņaIzraēla
07.-08. jūlijsVII Latvijas Jaunatnes olimpiāde25JelgavaLatvija
08.-09. jūlijsZiemeļvalstu jauniešu čempionāts (z. 01.-03., m. 02.-04.)
50TouršhavnaFēru salas
22.-30. jūlijsEiropas Jaunatnes olimpiskais festivāls50ĢēraUngārija
23.-30.jūlijsFINA pasaules čempionāts50BudapeštaUngārija
29. jūlijsAtklātā ūdens peldēšanas sacensības "Ciecernieks"*BrocēniLatvija

11.-13. augustsZiemeļvalstu čempionāts peldēšanā atklātā ūdenīMidelfartaDānija
19. augustsIII Daugavas kauss-RīgaLatvija
19.-30. augusts29. Pasaules universiāde50TaipejaĶīna
23.-28. augustsVI FINA pasaules junioru čempionāts (z. '99.-'02. g. dz.; m. '03.-'00. g. dz.)50IdianapolisaASV
21.-22. septembrisJSPS Sezonas atklāšanas sacensības25JelgavaLatvija
28. septembrisRēzeknes BJSS sezonas atklāšanas sacensības25RēzekneLatvija
29. septembrisJūrmalas domes kauss25JūrmalaLatvija
06.-07.oktobrisZelta rudens25DaugavpilsLatvija
13. oktobrisLatvijas jauniešu meistarsacīkstes (z. '04. g. dz. un jaun.; m. '05. g. dz. un jaun.)25JūrmalaLatvija
18. oktobrisJelgavas Skolu olimpiskās stafetes25JelgavaLatvija
20. oktobrisBrīvā stila diena25VentspilsLatvija
20.-21. oktobrisValmieras pilsētas atklātais čempionāts25ValmieraLatvija
27. oktobrisLatvijas jauniešu čempionāts (z. '02.-'03. g. dz.; m. '03.-'04. g. dz.)25VentspilsLatvija
3. novembrisRēzeknes BJSS „Pirmais burbulis” sacensības25RēzekneLatvija
03.-04. novembrisRīgas Sprints 201725RīgaLatvija
09.-10. novembrisJSPS klasifikācijas sacensības25JelgavaLatvija
10. novembrisLiepājas KSS-Ezerkrasts sacensības ”Ātrā muguriņa”25LiepājaLatvija
10. novembrisKurzemes čempionāts25VentspilsLatvija
11. novembrisRēzeknes BJSS sacensības „Lāčplēša diena” 25RēzekneLatvija
11. novembrisŪdenspolo turnīrs "Ūdensbumba 2017"25InčukalnsLatvija
17. novembrisLatgale-zilo ezeru zeme/Rudens25DaugavpilsLatvija
17. novembrisJSS kauss25JūrmalaLatvija
24.-25. novembris28. Latvijas novadu kausa izcīņa25ValmieraLatvija
24.-25. novembrisRīgas jauniešu meistarsacīkstes25RīgaLatvija
25.-26. novembrisRīgas čempionāts25RīgaLatvija
01.-02. decembrisLatvijas junioru čempionāts (z. '00. g. dz. un jaunāki; m. '01. g. dz. un jaunākas)25JelgavaLatvija
08. decembrisLiepājas KSS sacensības “Cerību starti “25LiepājaLatvija
08.-10. decembrisZiemeļvalstu čempionāts50ReikjavīkaIslande
9. decembrisŪdenspolo turnīrs "Ūdensbumba 2017"25InčukalnsIslande
13. decembrisValmieras BSS Ziemassvētku sacensības.25ValmieraLatvija
13.-17. decembrisLEN Eiropas čempionāts īsajā baseinā25KopenhāgenaDānija
14.-15.decembrisLiepājas KSS Starptautiskais Ziemassvētku turnīrs25LiepājaLatvija
16. decembrisPirmais burbulis25JūrmalaLatvija
21.-22. decembrisJSPS Ziemassvēku sacensības/ Arsena Miskārova kauss25JelgavaLatvija
22. decembrisLatvijas vispārizglītojošo skolu čempionāts peldēšanā 3.-6. klašu bērniem25RīgaLatvija
22. decembrisZiemassvēku sacensības25DaugavpilsLatvija
22. decembrisLedus lāse25VentspilsLatvija
28. decembrisJaungada sprints/Astras Ozoliņas kauss/Jāņa Mistera kauss25JelgavaLatvija
29. decembrisZiemassvētku čempionāts25JūrmalaLatvija
29. decembrisJaungada sprints/Jautrie starti25DaugavpilsLatvija

*Kalendārs var tikt labots un papildināts

QR Code Business Card