Sacensību kalendārs

Arhīvs 2017 2018 2019

DatumsNosaukumsMPilsētaValstsNolikumsPieteikumsRezultāti
13. janvārisBJSS "Rīdzene"/ZOL "Kraula diena"25RīgaLatvija

13. janvārisBJSS “Rīdzene”/DSN
„Garās distances 2018”
25RīgaLatvija

17. janvārisBJSS “Rīdzene”/DSN
„Delfīna diena 2018”
25RīgaLatvija


25. - 26. janvārisJelgavas ziemas čempionāts garajās distancēs25JelgavaLatvija


25. janvārisRēzeknes BJSS meistarsacīkstes25RēzekneLatvija
26. janvāris Jūrmalas skolēnu čempionāts25JūrmalaLatvija
26. janvārisBJSS "Rīdzene"/ZPN "Garais krauls" (200/400/800)25RīgaLatvija
01.– 02. februārisJaunie talanti25JelgavaLatvija
9. februārisLiepājas KSS-Ezerkrasts meistarsacīkstes (garajās dist.)25LiepājaLatvija
10. februārisDaugavpils pilsētas ziemas čempionāts
25DaugavpilsLatvija
10. februārisBJSS "Rīdzene"/ZOL "Kompleksa diena"25RīgaLatvija
16. februārisĀtrā muguriņa25VentspilsLatvija
17.-18. februārisX Baltic Open Masters Championship “Riga Amber Cup”25RīgaLatvija
22. februārisAtklātās sacensības peldēšanā “EZERZEME - 2018”25DaugavpilsLatvija

23.-24. februārisLatvijas čempionāts 25m peldbaseinā. FINA PČ kvalifikācijas sacensības25RīgaLatvija

24. februārisĶekavas peldēšanas čempionāts25ĶekavaLatvija

2. martsStarptautiskās sacensības "Medūzas kauss"25JūrmalaLatvija

08.– 09. martsJSPS klasifikācijas sacensības25JelgavaLatvija
10. martsBJSS "Rīdzene"/ZOL kvalifikācijas sacensības25RīgaLatvija
09. - 10. martsMadwave Challenge of Latvia50RīgaLatvija

14. martsBJSS "Rīdzene"/ZOL "Jautrais bebrs"25RīgaLatvija
16. martsLiepājas KSS-Ezerkrasts sacensības ”Kraula diena”25LiepājaLatvija
16. martsBJSS "Rīdzene" "Četru komandu kauss"25RīgaLatvija
16. - 17. martsValmieras BSS atklātās meistarsacīkstes25ValmieraLatvija
19.martsĀdažu novada atklātās peldēšanas sacensības ''Ūdensroze''. 1. kārta25ĀdažiLatvija
23.-24. marts*Baltijas valstu čempionāts un Baltijas
jauniešu meistarsacīkstes (z.'02.-'04.g.dz.; m.'03.-'05.g.dz.)
50Kauņa (LTU) Lietuva
24. martsPavasara kauss25DaugavpilsLatvija
27. martsValmieras BSS Lieldienu sacensības25ValmieraLatvija
30-31. marts12. Starptautiskās sacensības "Kristāla lāse"25VentspilsLatvija
06.-07. aprīlis71. Latvijas Sporta spēles ('99.g.dz. un jaunāki)25JelgavaLatvija
9. aprīlisDaugavpils pilsētas skolēnu sacensības peldēšanā25DaugavpilsLatvija
12.-13. aprīlisJSPS klasifikācijas sacensības25JelgavaLatvija
12.-13. aprīlisLiepājas pilsētas čempionāts25LiepājaLatvija
12.-13. aprīlisBJSS "Rīdzene"/ZPN "Delfīna diena"25RīgaLatvija
13. aprīlisUzlecošā zvaigzne25JūrmalaLatvija
13. aprīlisBJSS “Rīdzene”/DSN
„Kompleksa diena 2018”
25RīgaLatvija
14. aprīlisBJSS "Rīdzene"/ZOL kvalifikācijas sacensības25RīgaLatvija
16. aprīlisĀdažu novada atklātās peldēšanas sacensības ''Ūdensroze''. 2. kārta25ĀdažiLatvija
20. aprīlisJautrā varde25VentspilsLatvija
20. aprīlisLiepājas KSS-Ezerkrasts sacensības "Zaļa vardīte”25LiepājaLatvija
20. aprīlisRēzeknes BJSS Pavasara sacensības peldēšanā25RēzekneLatvija
21. aprīlisStarptautiskās sacensības "Zelta Zivtiņa"25InčukalnsLatvija
26. aprīlisRēzeknes BJSS klasifikācijas sacensības peldēšanā25RēzekneLatvija
28. aprīlisBJSS "Rīdzene"/ZOL "Zolitūdes Sprints"25RīgaLatvija
28. aprīlisDaugavpils BJSS kauss-201825DaugavpilsLatvija
30. aprīlisĀdažu novada atklātās peldēšanas sacensības ''Ūdensroze''. 3. kārta25ĀdažiLatvija
3. maijsXI tradicionālās sacensības peldēšanā “DAUTKOM KAUSS”25DaugavpilsLatvija
4. maijsLatvijas čempionāts Ūdenspolo25RīgaLatvija
4. maijsLiepājas KSS-Ezerkrasts klasifikācijas sacensības25LiepājaLatvija
5.-6. maijsStarptautiskās sacensības mākslas peldēšanā "Synchro Latvia Cup"25ĶekavaLatvija
11. maijsJaunais līderis25JūrmalaLatvija
11. maijsBJSS "Rīdzene"/ZPN "Kompleksa diena"25RīgaLatvija
12. maijsRēzeknes pilsētas 2018.g. atklātais čempionāts peldēšanā25RēzekneLatvija
17.-18. maijsJelgavas 2018.g. atklātais vasaras čempionāts.
LR kausa izcīņas 6.posms
25JelgavaLatvija
17.-18. maijsLiepājas KSS sprinta turnīrs “Rekordista Diena“25LiepājaLatvija
17.-18. maijsBJSS “Rīdzene”/DSN
„DSN čempionāts 2018”
25RīgaLatvija
18. maijsSezonas noslēguma sacensības "Mans rekords"25VentspilsLatvija
18-19. maijs
Jūrmalas SS klasifikācijas sacensības25JūrmalaLatvija
19. maijsĀdažu BJSS čempionāts peldēšanā25ĀdažiLatvija

19. maijsOgres novada atklātais čempionāts25OgreLatvija

25.-26. maijs2. Latvijas Junioru un jauniešu čempionāts 50m peldbaseinā50RīgaLatvija

26. maijsVasaras svētki25DaugavpilsLatvija
26. maijsĶNSS sezonas noslēguma peldēšanas sacensības25ĶekavaLatvija
26.-27. maijs2. Latvijas čempionāts vecmeistariem un tautas klasē50RīgaLatvija




30.-31. maijsLiepājas KSS sprinta turnīrs "Rekordista diena”25LiepājaLatvija
31. maijsSK SPARS noslēguma sacensības “Mans rekords”25VentspilsLatvija


31. maijs - 1. jūnijsBJSS "Rīdzene"/ZOL sezonas noslēguma sacensības25RīgaLatvija
1. jūnijsBJSS "Rīdzene"/ZOL "Kvalifikācijas sacensības peldēšanā"25RīgaLatvija

1. - 2. jūnijsMadwave Challenge Cup of Riga25RīgaLatvija
8. jūnijsRēzeknes BJSS atklātās sacensības "Vasaras Saulainie starti"25RēzekneLatvija
14.-15. jūnijsJSPS sezonas noslēguma sacensības25JelgavaLatvija
15. jūnijsBJSS "Rīdzene" /ZPN sezonas noslēguma sacensības25RīgaLatvija
19.-21. jūnijs94. Latvijas atklātais čempionāts50RīgaLatvija


26.jūnijs-01. jūlijsEiropas Junioru čempionāts daiļlēkšanāHelsinki (FIN) Somija
04.-08. jūlijsEiropas Junioru čempionāts50Helsinki (FIN) Somija
14.-15. jūlijsZiemeļvalstu Jaunatnes čempionāts50RīgaLatvija
29. jūlijsAtklātā ūdens peldēšanas sacensības "CIECERNIEKS"BrocēniLatvija

01.-12. augustsEiropas čempionāts50Glāzgova (GBR) Lielbritānija
18. augusts4. Daugavas kauss peldēšanā atklātā ūdenī-RīgaLatvija
01-08. septembrisEiropas čempionāts vecmeistariem50Kraņa un Bleda (SLO) Slovēnija
20.-21. septembrisJSPS sezonas atklāšanas sacensības25JelgavaLatvija
22. septembrisĶNSS sezonas atklāšanas sacensības25ĶekavaLatvija
25-26. septembris13. starptautiskās peldēšanas sacensības “Līderis”25RīgaLatvija
28. septembrisJūrmalas domes kauss25JūrmalaLatvija
29. septembrisBJSS "Rīdzene" / ZOL sezonas atklāšanas sacensības25RīgaLatvija
29. septembris"Zelta rudens"25DaugavpilsLatvija
5. oktobrisBJSS "Rīdzene" / ZPN sezonas atklāšanas sacensības25RīgaLatvija

12. oktobrisLatvijas jauniešu meistarsacīkstes (z.'05.g.dz. un jaunāki; m.'06.g.dz. un jaunākas)25JūrmalaLatvija

17. oktobrisJelgavas Skolu olimpiskās stafetes25JelgavaLatvija
06.-18. oktobris 3. Jauniešu Olimpiskās spēles50Buenosairesa (ARG)Argentīna
19. oktobrisBrīvā stila diena
25VentspilsLatvija


19. -20. oktobrisValmieras pilsētas atklātais čempionāts25ValmieraLatvija


24. oktobrisBJSS "Rīdzene" sacensības "Zelta rudens"25RīgaLatvija
26. oktobrisLatvijas jauniešu čempionāts (z.'03.-'04. g. dz.; m. '04.-'05. g. dz.)25LiepājaLatvija


02.-03. novembris6. Starptautiskais sprinta festivāls "Riga Sprint 2018". FINA PČ kvalifikācijas sacensības25RīgaLatvija


8.-9. novembrisJSPS klasifikācijas sacensības25JelgavaLatvija
9. novembrisLiepājas KSS-Ezerkrasts sacensības ”Ātrā muguriņa”25LiepājaLatvija
9. novembrisRēzeknes BJSS meistarsacīkstes peldēšanā25RēzekneLatvija
9. novembrisBJSS Rīdzene "Kraula diena 2018"25RīgaLatvija
16. novembrisKurzemes čempionāts25VentspilsLatvija

17. novembrisJūrmalas SS kauss25JūrmalaLatvija
17. novembrisBJSS "Rīdzene"/ZOL kvalifikācijas sacensības25RīgaLatvija
23.-24. novembrisRīgas jauniešu meistarsacīkstes25RīgaLatvija
23.-24. novembrisRīgas čempionāts25RīgaLatvija

23.-24. novembris29. Latvijas novadu kausa izcīņa25JelgavaLatvija

30.novembris-01. decembrisLatvijas junioru čempionāts (z.'01.g.dz. un jaunāki; m. '02.g.dz. un jaunākas)25ValmieraLatvija


11.-16. decembris14. FINA Pasaules čempionāts 25m peldbaseinā25Handžou (CHN)Ķīna
7. decembrisLiepājas KSS sacensības “Cerību starti “25Liepāja
Latvija

13. decembrisValmieras BSS Ziemassvētku sacensības25ValmieraLatvija
13.-14. decembrisLiepājas KSS Starptautiskais Ziemassvētku turnīrs25LiepājaLatvija
18. decembrisPirmais burbulis25JūrmalaLatvija
20.-21. decembrisJSPS Ziemassvētku sacensības. A.Miskārova kauss25JelgavaLatvija
21. decembrisZiemassvēku sacensības25DaugavpilsLatvija
21. decembrisLedus lāse25VentspilsLatvija
21. decembrisBJSS "Rīdzene"/ZPN Jaungada sacensības25RīgaLatvija
28. decembrisJSPS Jaungada sprints. A.Ozoliņas un J.Mistera kauss25JelgavaLatvija
decembrisBJSS "Rīdzene"/ZOL Ziemassvētku sacensības 25RīgaLatvija
30. decembrisZiemassvētku čempionāts25JūrmalaLatvija
QR Code Business Card