Sacensību kalendārs

Arhīvs 2017 2018 2019

DatumsNosaukumsMPilsētaValstsNolikumsPieteikumsRezultāti
10. janvārsBJSS "Rīdzene" Garās distances 201925RīgaLatvija
18. janvārisBJSS "Rīdzene" Delfīna diena25RīgaLatvija
24. janvārisRēzeknes BJSS "Kraula Diena" sacensības peldēšanā 25RēzekneLatvija
24.-25. janvārisJelgavas 2019.gada Ziemas čempionāts garajās distancēs25JelgavaLatvija
25. janvārisBJSS "Rīdzene" peldēšanas sacensības "Garais krauls"25RīgaLatvija
25. - 27. janvārisLuksemburgas "Euro meet". LEN Eiropas kausa 1.posms.50LuksemburgaLuksemburga
29. janvārisBJSS "Rīdzene" peldēšanas sacensības "Garais krauls"25RīgaLatvija
07.-08. februārisJaunie talanti25JelgavaLatvija

08.-09. februārisDaugavpils čempionāts25DaugavpilsLatvija
15. februārisĀtrā muguriņa25VentspilsLatvija
15. februārisLiepājas KSS-Ezerkrasts sacensības ”Kraula diena”25LiepājaLatvija
16. februārisĶekavas peldēšanas čempionāts25ĶekavaLatvija

16.-17. februārisXI Baltijas atklātais čempionāts vecmeistariem “Riga Amber Cup 2019”25RīgaLatvija


01.-03.marts95. Latvijas Atklātais čempionāts peldēšanā50RīgaLatvija


07. martsRēzeknes BJSS "Pavasara starti"
25RēzekneLatvija

08.-09.martsStarptautisks turnīrs peldēšanā
““Madwave Challenge” Latvija”
50RīgaLatvija


15. martsBJSS "Rīdzene" peldēšanas sacensības "Četru komandu kauss"25RīgaLatvija
15.-16. martsValmieras BSS atklātais čempionāts25Valmiera
Latvija
22.-23. martsBaltijas valstu čempionāts un Baltijas
jauniešu meistarsacīkstes (z.'02.-'04.g.dz.; m.'03.-'05.g.dz.)
50TartuIgaunija
29.-30. martsKristāla Lāse25VentspilsLatvija

04.-05. aprīlisLiepājas pilsētas atklātais čempionāts 25LiepājaLatvija
05.-06. aprīlisLatvijas čempionāts U1925JelgavaLatvija


11.aprīlisDaugavpils pilsētas skolēnu 2018./2019. mācību gada sacensības25DaugavpilsLatvija

11.-12. aprīlisBJSS "Rīdzene" peldēšanas sacensības "Delfīna diena 2019"25RīgaLatvija
12.aprīlisRēzeknes BJSS Lieldienu sacensības25RēzekneLatvija
12. aprīlisĀdažu BJSS atklātais čempionāts25ĀdažiLatvija

17. aprīlisRēzeknes BJSS klasifikācijas sacensības25RēzekneLatvija
17. aprīlisLieldienu sacensības25Valmiera
Latvija
17. aprīlisLiepājas KSS-Ezerkrasts sacensības "Zaļā vardīte”25LiepājaLatvija
19. aprīlisJautrā varde25VentspilsLatvija
26. aprīlisPeldēšanas sacensības ''Medūzas kauss''25JūrmalaLatvija
03.-04. maijs3. Latvijas Jauniešu un Junioru čempionāts peldēšanā50RīgaLatvija

04.-05. maijsAtklātais Latvijas čempionāts peldēšanā vecmeistariem un tautas klasē50RīgaLatvija



10. maijsKompleksa diena25LiepājaLatvija
10. maijsBJSS "Rīdzene" peldēšanas sacensības "Kompleksa diena 2019"25RīgaLatvija
17. maijsEzerkrasts jauno peldētāju sacensības peldēšanā25LiepājaLatvija
23.-24. maijsLiepājas KSS sprinta turnīrs “REKORDISTA DIENA“25LiepājaLatvija
25. maijsRēzeknes pilsētas 2019.g. atklātais čempionāts peldēšanā25RēzekneLatvija
31. maijsSezonas noslēguma sacensības "Mans rekords"25VentspilsLatvija
31. maijsUzlecošā zvaigzne25JūrmalaLatvija
31. maijs - 01. jūnijsStarptautiskas sacensības peldēšanā
““Madwave Challenge” Rīgas kauss”
25RigaLatvija

04.-07. jūnijsII Starptautiskās sacensības mākslas peldēšanā
"Synchro Latvia Cup 2019"
25RīgaLatvija


08. jūnijsRēzeknes pilsētas 2018./2019.gada sezonas noslēguma sacensības 25RēzekneLatvija
13.-14. jūnijs BJSS "Rīdzene" Sezonas noslēguma sacensības Ziepniekkalnā25RīgaLatvija
20.-22. jūnijsLatvijas čempionāts 25m peldbaseinā25ValmieraLatvija


21. jūnijsEzerkrasts klasifikācijas sacensības25LiepājaLatvija
03.-07. jūlijs Eiropas Junioru čempionāts peldēšanā
50KazaņaKrievija
03. - 14. jūlijs30. Pasaules Universiāde 201950NeapoleItālija
05.-07. jūlijs Latvijas Jaunatnes VIII Olimpiāde25JelgavaLatvija
05.-07. jūlijsXI Baltijas Jūras Jaunatnes spēlesKarlstadaZviedrija
13.-14. jūlijsZiemeļvalstu Jaunatnes čempionāts50VejleDānija
21.-27. jūlijsEiropas Jaunatnes Olimpiskais festivāls50BakuAzerbaidžāna
27. jūlijsatklātā ūdens peldēšanas sacensības „Ciecernieks”BrocēniLatvija

21.-28. jūlijs18. FINA Pasaules čempionāts peldēšanā
50GvandžuDienvidkoreja
05-11. augusts2019 Eiropas čempionāts daiļlēkšanāKijevaUkraina
12.-18. augustsFINA Pasaules čempionāts peldēšanā vecmeistariem50GvandžuDienvidkoreja
20.-25. augustsFINA Pasaules Junioru čempionāts peldēšanā50BudapeštaUngārija
25. augustsBJSS "Rīdzene" peldēšanas nometne "Peldēšana" sacensības25KokneseLatvija

19.-20. septembrisJelgavas SPS sezonas atklāšanas sacensības25JelgavaLatvija
21. septembrisĶNSS sezonas atklāšānas peldēšanas sacensības25ĶekavaLatvija
28.septembris"Zelta rudens"25DaugavpilsLatvija
04. oktobrisBJSS "Rīdzene" Sezonas atklāšanas sacensības Ziepniekkalnā25RīgaLatvija
04. oktobrisJūrmalas domes kauss25JūrmalaLatvija
11. oktobrisLatvijas Jauniešu meistarsacīkstes25Latvija
16. oktobris Jelgavas skolu Olimpiskās stafetes25JelgavaLatvija
18. oktobrisBrīvā stila diena25VentspilsLatvija
18. -19. oktobrisValmieras pilsētas atklātais čempionāts25Valmiera
Latvija
25. oktobrisLatvijas Jauniešu čempionāts25Latvija
01.-02. novembrisStarptautiskais Sprinta festivāls “Rīgas Sprints 2019”25RīgaLatvija
07.-08. novembrisJelgavas SPS klasifikācijas sacensības25JelgavaLatvija
08. novembrisLiepājas KSS-Ezerkrasts sacensības ”Ātrā muguriņa”25LiepājaLatvija
15. novembrisKurzemes čempionāts25VentspilsLatvija
15. novembrisJūrmalas SS kauss25JūrmalaLatvija
28.-29. novembrisLatvijas Junioru čempionāts25Latvija
04-08. decembrisLEN Eiropas čempionāts peldēšanā (25m)GlāzgovaSkotija
06. decembrisĀdažu BJSS čempionāts25ĀdažiLatvija
06. decembrisLiepājas KSS sacensības “Cerību starti “25LiepājaLatvija
06.-07. decembris30. Latvijas novadu kausa izcīņa25VentspilsLatvija
11. decembrisS!-PELD 201925SiguldaLatvija
12.-13. decembrisLiepājas KSS Starptautiskais Ziemassvētku turnīrs25LiepājaLatvija
13. decembrisZiemassvētku sacensības25Valmiera
Latvija
13. decembrisPirmais burbulis
25JūrmalaLatvija
13.-14. decembrisRīgas Jauniešu meistarsacīkstes25Latvija
13.-14. decembrisRīgas čempionāts25Latvija
19.-20. decembrisJelgavas SPS Ziemassvētku sacensības (A.Miskārova kauss)25JelgavaLatvija
20. decembrisZiemassvēku sacensības25DaugavpilsLatvija
20. decembrisBJSS "Rīdzene" čempionāts25RīgaLatvija
20. decembrisZiemassvētku čempionāts25JūrmalaLatvija
20. decembrisLedus Lāse25VentspilsLatvija
23. decembrisBJSS "Rīdzene" Jaungada sacensības25RīgaLatvija
27. decembris Jelgavas SPS Jaungada sprints (A.Ozoliņas, J.Mistera kauss)25JelgavaLatvija
QR Code Business Card