Sacensību kalendārs

Arhīvs 2017 2018 2019 2020

DatumsNosaukumsMPilsētaValstsNolikumsPieteikumsRezultāti
15. janvārisRBJSS " Rīdzene" peldēšanas sacensības "Garais krauls Zolitūdes peldbaseinā"25RīgaLatvija
23.-24. janvārisJelgavas 2020.gada Ziemas čempionāts garajās distancēs 25JelgavaLatvija
30. janvārisRBJSS "Rīdzene"peldēšanas sacensības "Garais krauls'' 100/200/400/80025RīgaLatvija
31. janvāris - 01. februārisStarptautisks turnīrs peldēšanā
“Madwave Challenge Latvija” (II posms)
50RīgaLatvija
06.-07. februārisJaunie talanti25JelgavaLatvija
08.-09. februārisLatvijas Ūdenspolo čempionāts 2020, 2. etaps50RīgaLatvija
14. februāris"Ātrā muguriņa"25VentspilsLatvija
15. februārisDaugavpils pilsētas atklātais čempionāts peldēšanā25DaugavpilsLatvija
21. februārisRBJSS " Rīdzene" peldēšanas sacensības "Brasa diena Zolitūdes peldbaseinā"25RīgaLatvija
22.-23. februārisXII Baltijas atklātais čempionāts vecmeistariem “Riga Amber Cup 2020”25RīgaLatvija
28. februāris – 01. marts96. Latvijas atklātais čempionāts50RīgaLatvija
05.-06. martsJelgavas SPS klasifikācijas sacensības25JelgavaLatvija
6.-7. martsBaltijas valstu čempionāts50RīgaLatvija
13.-14. martsValmieras BSS atklātās meistarsacīkstes25ValmieraLatvija
19. martsRBJSS "Rīdzene" peldēšanas sacensības "Četru komandu kauss"25RīgaLatvija
20. martsRBJSS " Rīdzene" peldēšanas sacensības "Delfīna diena Zolitūdes peldbaseinā"25RīgaLatvija
21. martsPavasara kauss 202025DaugavpilsLatvija
27.-28. marts"Kristāla Lāse"25VentspilsLatvija
03. – 04. aprīlisLatvijas U19 čempionāts25JelgavaLatvija
08. aprīlisValmieras BSS Lieldienu sacensības25ValmieraLatvija
09.-10. aprīlisJelgavas SPS klasifikācijas sacensības25JelgavaLatvija
16. aprīlisRBJSS "Rīdzene" peldēšanas sacensības "Delfīna diena Ziepniekkalna peldbaseinā"25RīgaLatvija
17. aprīlisRBJSS " Rīdzene" peldēšanas sacensības "Muguras diena Zolitūdes peldbaseinā"25RīgaLatvija
17. aprīlis"Jautrā varde"25VentspilsLatvija
18. aprīlisDaugavpils ISVS kauss peldēšanā25DaugavpilsLatvija
18. aprīlisStarptautiskās peldēšanas sacensības "Zelta Zivtiņa"25InčukalnsLatvija
01.-02. maijs4. Latvijas Jauniešu un Junioru čempionāts peldēšanā50RīgaLatvija
03.-04. maijsLatvijas Ūdenspolo čempionāts 2020, 3. etaps50RīgaLatvija
05. maijsValmieras BSS Vasaras sacensības25ValmieraLatvija
13.-18. maijsEiropas čempionāts50BudapeštaUngārija
14. maijsRBJSS "Rīdzene"peldēšanas sacensības "Kompleksa diena” 100/200/40025RīgaLatvija
14.-15. maijsJelgavas 2020. gada atklātais vasaras čempionāts peldēšanā25JelgavaLatvija
23.-24. maijs25. Atklātās vecmeistaru sacensības peldēšanā “Otrā elpa”25ValmieraLatvija
11.-12. jūnijsJelgavas SPS sezonas noslēguma sacensības25JelgavaLatvija
29. maijsRBJSS "Rīdzene" peldēšanas sacensības "Sezonas noslēguma sacensības Zolitūdes peldbaseinā"25RīgaLatvija
29. maijsSezonas noslēguma sacensības "Mans rekords"25VentspilsLatvija
05.-06. jūnijsStarptautiskas sacensības peldēšanā
““Madwave Challenge” Rīgas kauss”
25RīgaLatvija
11.-12. jūnijsRBJSS "Rīdzene"peldēšanas sacensības "Sezonas noslēguma sacensības Ziepniekkalna peldbaseinā"25RīgaLatvija
19.-22. jūnijsLatvijas čempionāts 25m peldbaseinā25ValmieraLatvija
08.-12. jūlijsEiropas Junioru čempionāts peldēšanā50Lielbritānija
25.jūlijs - 02. augusts2020. gada Vasaras olimpiskās spēles50TokijaJapāna
01. augustsAtklātā ūdens peldēšanas sacensības "Lielupes Izaicinājums"JūrmalaLatvija
17.-18. septembrisJelgavas SPS sezonas atklāšana sacensības25JelgavaLatvija
19.septembrisZelta rudens 202025DaugavpilsLatvija
25. septembrisRBJSS " Rīdzene" peldēšanas sacensības "Sezonas atklāšanas sacensības Zolitūdes peldbaseinā"25RīgaLatvija
26. septembrisLatvijas Vispārizglītojošo skolu čempionāts50RīgaLatvija
01. oktobrisRBJSS "Rīdzene"peldēšanas sacensības "Sezonas atklāšanas sacensības Ziepniekkalna peldbaseinā"25RīgaLatvija
9. oktobrisLatvijas Jauniešu meistarsacīkstes25Latvija
14. oktobrisJelgavas pilsētas skolu 2020.g. Olimpiskās stafetes25JelgavaLatvija
16. oktobris"Brīvā stila diena"25VentspilsLatvija
16.-17. oktobrisValmieras pilsētas atklātais čempionāts 25ValmieraLatvija
21. oktobrisRBJSS " Rīdzene" peldēšanas sacensības "Zelta rudens"25RīgaLatvija
23. oktobrisLatvijas Jauniešu čempionāts25Latvija
6.-7. novembris8. Starptautiskais Sprinta festivāls “Rīgas Sprints 2020”25RīgaLatvija
13. novembrisRBJSS " Rīdzene" peldēšanas sacensības "Kraula diena Zolitūdes peldbaseinā"25RīgaLatvija
13. novembris"Trīs pilsētu kauss"25VentspilsLatvija
14. novembrisRēzeknes BJSS "Lačpleša diena" sacensības peldēšanā25RēzekneLatvija
27.-28. novembrisLatvijas Junioru čempionāts25Latvija
01.-08. decembrisFINA Pasaules čempionāts25 Apvienoto Arābu Emirāti
4.-5. decembris31. Latvijas novadu kausa izcīņa25Latvija
11. decembrisValmieras BSS Ziemassvētku sacensības25ValmieraLatvija
17.-18. decembrisJelgavas SPS Ziemassvētku sacensības (A.Miskārova kauss)25JelgavaLatvija
18. decembrisRBJSS " Rīdzene" peldēšanas sacensības " Ziemassvētku sacensības Zolitūdes peldbaseinā"25RīgaLatvija
18. decembris"Ledus Lāse"25VentspilsLatvija
19. decembrisZiemasvētku turnīrs25DaugavpilsLatvija
22. decembrisRBJSS "Rīdzene" peldēšanas sacensības "Jaungada sacensības Ziepniekkalna peldbaseinā"25RīgaLatvija
23. decembrisJelgavas SPS Jaungada sprints (A.Ozoliņas, J.Mistera kauss)25JelgavaLatvija
QR Code Business Card