SK Delfīns triumfē Latvijas U19 čempionātā

Aizvadītajā nedēļas nogalē notiekošajā Latvijas čempionātā sportistiem vecumā līdz 19 gadiem pārliecinošu uzvaru izcīnījis sporta klubs “Delfīns”, aiz sevis atstājot attiecīgi Jelgavas SPS un BJSS Rīdzene Daugavas SN komandas. 

Delfīna pirmās komandas sportisti čempionātā izcīnīja 30 medaļas, tai skaitā uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpjot 9 reizes, bet vēl 10 reizes – izcīnot sudraba medaļas. Lielāko pienesumu savai komandai sarūpēja Dāvis Slišāns, kurš izcīnīja Latvijas U19 čempiona titulu 100m un 200m uz muguras, kā arī 100m br./st. Tāpat Slišānam medaļa 4x50m br./st. stafetē.

Vairākas augstākā kaluma medaļas Delfīna komandā izcīnīja arī Arina Sisojevai, kura līdzās trim zelta medaļām uz mājām aizveda arī divas sudraba medaļas, un Katrīna Kozlovska, kas izcīnīja uzvaras 100m un 200m tauriņstilā, bet 400m kompleksā finišēja kā trešā.

Jelgavnieku rindās individuāli čempiona titulu izcīnīja divi JSPS peldētāji – Jēkabs Audzēvičs 200 metros brīvajā stilā un Anete Meja Kalniete 100 metros brīvajā stilā. Vēl Jelgavas peldētājiem sešas sudraba medaļas individuālajos peldējumos un divas – stafetēs, un četras bronzas medaļas individuāli un divas – stafetēs.

Tikmēr BJSS Rīdzene Daugavas SN komandā trīs no piecām individuālajās disciplīnās izcīnītajām medaļām sarūpēja Ieva Maļuka, kurai uzvaras 50m br./st., 200m un 400m kompleksā, bet Kristiānai Maskavai divas uzvaras – 200m un 400m br./st.

Tāpat īpaši jāizceļ valmierieša Jāņa Vitauta Siliņa sniegums, kurš Latvijas U19 čempiona titulu izcīnīja trīs disciplīnās – 100m un 200m brasā, kā arī 200m kompleksā, tādējādi lielā mērā veicinot arī visas komandas 4.vietu kopvērtējumā. Siliņam arī sacensību augstvērtīgākais rezultāts – divu distanču summā sportists ieguva 1512 punktus.

QR Code Business Card